Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hát ez bonyolult. Legjobb...

Hát ez bonyolult. Legjobb barátnőmről lenne szó. Segítesz?

Figyelt kérdés

Ahhoz, hogy érts, el kell mondanom egy történetet röviden, pár mondatba foglalva. Nagyon jó barátnők voltunk a régi legjobb barátnőmmel, de egy április 1.-i vicc miatt lett "öri hari".

A vicc csak annyi volt, hogy odamentem egy fiúhoz egy másik bnőmmel, nem vele, és azt mondtuk neki, hogy a LBm bele van esve. Persze a fiú nem vette komolyan... De a LB-m megzsarolt, hogy ha meg merem csinálni ezt a viccet, öri hari lesz. Nem vettem komolyan, mert azt hittem, egy igazi barátnő nem hagyja csak úgy ott az állítólagos legjobb barátnőjét... De mégis megtörtént.

Most én lennék a gonosz barátnő helyében. A mostani legjobb barátnőm, X kiröhög, sérteget és lelkileg bánt. Ez szörnyű... Mindig mindent kölcsönadok neki, ő pedig megsértődik, ha egyszer az életben kérek tőle valamit... Itt aludt nálunk az egyik jó barátnőm, akit ő is ismer, de nem mondtam el neki, mert ha elmondanám, kitörne a 3. világháború. Pedig X eddig nem volt ilyen... Mi voltunk a világon a legeslegjobb barátnők... De 2 hónapja folyamatosan furcsán viselkedik, aztán még ő sértődik meg!... Nem szeretném vele ugyanazt megcsinálni, amit az a lány tett velem, akiről az elején beszéltem. Hogyan tudnám őt közelebb juttatni egy Y lányhoz? Neki... nem tudom, hogy úgy néz-e rám, mint legjobb barátnő. De senkinek - még annak sem, aki megtette velem ezt a borzalmat, hogy csak úgy otthagyott - sem akarnám okozni azt a fájdalmat, amit akkor éreztem. Szóval hogyan tudnám azt megcsinálni, hogy X legyen Y barátnője, sőt, Y legyen a legjobb, hogy ne fájjon senkinek sem, ha "összeveszünk"?

Ez olyan bonyolult, de remélem, érted...

Kérlek, segíts...


2010. febr. 21. 16:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
értem.tehát te olyan köcsög voltál,hogy kinos helyzetbe hoztad az állitolagos 'legjobb barátnöd'. Örülj neki,hogy nem adott neked két kur.vanagy pofont...
2010. febr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
április elsején sztem egy mondat, hogy: hé, Petike, tudtad, hogy Mariskának tetszel? nem a legeslegnagyobb bűn, főleg, ha el se hiszi. ő is tisztában volt vele, milyen nap volt!
2010. febr. 21. 16:09
 3/20 anonim ***** válasza:
67%

de nem érteD?képzeld magad a helyébe.

Te külön megkérnéd a legjobb barátnöd,hogy ezzel ne szivasson meg,és ilyen ciki helyzetbe hozna téged.te erre hogy reagálnál?jó,igy baromság,mert nem tudod megmondani,te viccesnek gondolod,viszont én is voltam már igy,és kib.szottul nem az...

2010. febr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
értem én... de te nem voltál ott, mikor kimondta azt a mondatot, hogy "ha meg meritek csinálni, öri hari lesz"... Olyan... Mintha valami díva lenne, úgy mondta. Kicsit kiakadtam, de túltettem magam azon az egy mondaton. de nem azt kértem, hogy nyilváníts véleményt a történetről, hanem hogy segíts. ami megtörtént, azon már nem tudok változtatni, de ha te tudsz, nyugodtan mondd el, hogy kell, én is megtanulnám :P
2010. febr. 21. 16:15
 5/20 anonim ***** válasza:
53%
mint egy diva?mondom,hogy képzeld magad a helyébe te kis csitri.Mint egy diva?nem érdemelsz meg te segitséget...
2010. febr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%

Hát az én barátnőm is ilyen volt, mint akiről az elején beszéltél.Azaz ilyen sértődős.4évig volt a legjobb barátnpm aztán megismertem egy új osztálytársamat és rájöttem, hogy na milyen is egy igazi barátság.Szóval szerintem ne érzed magad hibásnak, mert ő reagálta túl.

Aztán a másik lány aki meg most a legjobb batátnőd esetében azt csinálnám, hogy amikor olyan helyzet van, hogy valami em tetszik neked akkor fogod magad és viccesen elmondod neki.Szóval em így komolyan.Elmondod azt ami bánt és megmondod, hogy nehogy megéstpdjön mert te ezt csak azért mondod mert annyira szereted, hogy nem akarod elveszíteni.Aztán ha ez nem jön össze akkor szépen lassan "véletlenül" eltávolodtok egymástól...Jobb tippem nincs, de remélem azrét volt valami értelme, hogy írtam :)

2010. febr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Na tessék, kedves 1. 2.és 3. válaszoló: ilyen egy normális válasz! Olvasd csak el az előző válaszoló kommentjét... Én nem akartalak egyébként megsérteni, szóval engem ne csitrizgessél, jó?
2010. febr. 21. 16:58
 8/20 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: köszi:)
2010. febr. 21. 16:58
 9/20 anonim ***** válasza:
54%
az 1.2.3. én voltam,so márcsak tudom mitírtam
2010. febr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Senki nem kérdezte mit írtál én is tudok olvasni
2010. febr. 21. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!