Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hát ez bonyolult. Legjobb...

Hát ez bonyolult. Legjobb barátnőmről lenne szó. Segítesz?

Figyelt kérdés

Ahhoz, hogy érts, el kell mondanom egy történetet röviden, pár mondatba foglalva. Nagyon jó barátnők voltunk a régi legjobb barátnőmmel, de egy április 1.-i vicc miatt lett "öri hari".

A vicc csak annyi volt, hogy odamentem egy fiúhoz egy másik bnőmmel, nem vele, és azt mondtuk neki, hogy a LBm bele van esve. Persze a fiú nem vette komolyan... De a LB-m megzsarolt, hogy ha meg merem csinálni ezt a viccet, öri hari lesz. Nem vettem komolyan, mert azt hittem, egy igazi barátnő nem hagyja csak úgy ott az állítólagos legjobb barátnőjét... De mégis megtörtént.

Most én lennék a gonosz barátnő helyében. A mostani legjobb barátnőm, X kiröhög, sérteget és lelkileg bánt. Ez szörnyű... Mindig mindent kölcsönadok neki, ő pedig megsértődik, ha egyszer az életben kérek tőle valamit... Itt aludt nálunk az egyik jó barátnőm, akit ő is ismer, de nem mondtam el neki, mert ha elmondanám, kitörne a 3. világháború. Pedig X eddig nem volt ilyen... Mi voltunk a világon a legeslegjobb barátnők... De 2 hónapja folyamatosan furcsán viselkedik, aztán még ő sértődik meg!... Nem szeretném vele ugyanazt megcsinálni, amit az a lány tett velem, akiről az elején beszéltem. Hogyan tudnám őt közelebb juttatni egy Y lányhoz? Neki... nem tudom, hogy úgy néz-e rám, mint legjobb barátnő. De senkinek - még annak sem, aki megtette velem ezt a borzalmat, hogy csak úgy otthagyott - sem akarnám okozni azt a fájdalmat, amit akkor éreztem. Szóval hogyan tudnám azt megcsinálni, hogy X legyen Y barátnője, sőt, Y legyen a legjobb, hogy ne fájjon senkinek sem, ha "összeveszünk"?

Ez olyan bonyolult, de remélem, érted...

Kérlek, segíts...


2010. febr. 21. 16:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

pofonegyszerű: X+Y=0

Amint rájövök, hogy ki kicsoda, és kit kivel akarsz összehozni értelmes választ fogok neked adni.

Addig is: ne a másikat okold mindenért. Az "tavalyi legjobb barátnődnek"(már ez is röhejes) valószínüleg igaza volt. Márpedig ha otthagyott téged akkor nem is volt a legjobb barátnőd. A "mostani legjobb barátnőd" pedig elképzelhető, hogy azért viselkedik furcsán, mert szerinte te viselkedsz úgy, vagy szimplán elege van belőled. Szóval magadban keresd a hibát, vagy a legegyszerűbb, ha megkérdezed...

De ki Y ? És minek kell összehozni a mostani legjobb barátnőddel? A következő részben kiderül!

2010. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

ha-ha-ha nagyon vicces... a következő rész tartalmából:

én nem ezt mondom, tudom, hogy nem kellett volna megcsinálni, és arra is rájöttem, hogy nem volt igazi barátnőm... 6 éve járok ebbe a suliba, és 2 legjobb bnőm volt, úgyhogy szerintem nem nagyon röhejes.

nem minden nap más a legjobb barátnőm.

nem vagyok hülye.

hogy kit kivel akarok összehozni? a legjobb bnőmet szorosabban egy másik lánnyal, hogy "észrevétlenül" leléphessek, és ne fájjon neki. mert valamikor már nem leszek a legjobb barátnője... és nem akarom azt a fájdalmat okozni neki, amit Dalma (az első legjobb bnőm) okozott. de joggal tette. mostmár tudom. de tényleg úgy szokott voselkedni, mint egy díva. fujj...

Y az a lány, aki, ha jól csinálnám, a legjobb barátnője lenne Dórinak (X). Tessék, már nevekkel írok, hogy megértsd.

azt írtam, "2 hónapja folyamatosan furcsán viselkedik, aztán még ő sértődik meg!..." szóval szóltam neki, csak bocsi, ezt elfelejtettem leírni...:(

már beszéltünk erről. 2 napig normális volt, aztán hirtelen ugyanúgy viselkedett... és mindig szólok neki - csak mindig ez a vége.

szóval ennyi lenne, hogy hogyan tudnám Dórit közelebb juttatni egy Y lányhoz? (Y teljesen mindegy, hogy ki, ezért nem írok nevet. Még én se tudom, ki legyen... De van egy tippem: Anna)

2010. febr. 22. 20:16
 13/20 A kérdező kommentje:
"Y az a lány, aki, ha jól csinálnám, a legjobb barátnője lenne Dórinak (X)." ---> legalábbis jobb, mint én
2010. febr. 22. 20:18
 14/20 anonim ***** válasza:

Oké most már képbe vagyok :D

Hogy hogyan barátkozhatnának össze? Menjetek el valahova, szervezz valamilyen programot és oda hívd el Dórit és azt a lányt is. Nem tudom, hogy a "kiszemelted" ismeri-e már Dórit, vagy hogy veled milyen kapcsolatba van, de ha veled jóban van akkor gondolom el megy majd veletek.

2010. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Ismerjük, és jóban vagyunk vele.:)

Közös program... Meglesz.

2010. márc. 1. 19:28
 16/20 anonim válasza:

Szia!

Személyes tapasztalatom az, hogy "legjobb barátnő" nincs. Főleg a szakközepes meg általános iskolás barátnők nem azok. Kicsit később derül ki, hogy kit tarthatsz barátnődnek. Sokan lemorzsolódnak, ha elkerültök a suliból. Én a kezdeti pl 15 barátnőből összesen csak 2-vel tartom a kapcsolatot.


Kicsit eltértem a tárgytól. Nem volt szép, hogy a kérés ellenére beszéltél a sráccal, viszont az ex barátnő részéről ez az örihari gyerekes és elhamarkodott. A jelenlegi csajtól meg menekülj, mert ez a kisajátítás nem normális...

2010. márc. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hallod te többször cserélsz legjobb barinőt mint én alsógatyát!!!!Nemtom,hogy te hogy vagy vele,de azt a 6 embert akit én barátomnak tekintek,és velük járok el mindenhova azokat én 17 éve ismerem.23/F
2010. márc. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

figyelj, egy legjobb bnővel összeveszni nem bűn.

aztán, ha rossz emberhez fordulsz... na az már más kérdés, de az inkább szerencsétlenség, mint a világ legborzalmasabb balvétke.

2010. márc. 2. 17:54
 19/20 A kérdező kommentje:
az alsógatyás előtti válaszolónak pedig köszönöm a választ, megy a zöld kezecske:)
2010. márc. 2. 17:55
 20/20 anonim ***** válasza:
Na, mi lett a fejlemény?:D
2010. okt. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!