Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen kirekesztő az...

Miért ilyen kirekesztő az összes LMBTQ aktivista?

Figyelt kérdés
A tolerancia és a szeretet nevében másokat lenéznek, megbélyegeznek vallása, vagy a származása alapján. A b*zikon meg a transzneműeken kívül senkivel nem toleránsak, nemrég épp a facebookon a "Pesten hallotam" nevű csoportból csapott ki egy LMBT imádó admin csak azért, mert leírtam hogy nem értek egyet a melegházassággal. Teljesen normális hangnemben írtam, normális véleményt, ő fogta kitörölte a hozzászólásaimat és kitiltott a csoportból. Ugyanezt tette más emberekkel is. És ő nem az első ilyen ember. Legutóbb youtube-n olvastam egy beszélgetést egy normál családmodell mellett érvelő és egy b*zivédő között, míg a normál felhozta az érveit a b*zivédő válasza általában szitkozódás, káromkodás volt. Véleményem szerint ezek az emberek egyáltalán nem toleránsak és nem is elfogadóak. True?

2016. szept. 9. 23:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Nincs igazad! Csak azért mert te találkoztál ilyen esettel még nem ilyen az összes!
2016. szept. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
hajaj... és még nem is hallottad toleránsékat kereszténységről határon túli magyarokról és konzervatízokról
2016. szept. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 : Egy kettőt már hallottam, az sem volt piskóta. :D
2016. szept. 9. 23:43
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Ha "b*zivédőknek" hívod őket, eltudom képzelni mennyire írtad "teljesen normális hangnemben".
2016. szept. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves negyedik, nem nem használtam ezeket a szavakat nagyon sokáig. De amióta ők hasonlóan szép dolgoknak hívtak engem, nem tudom ezeket az ál toleráns embereket másképp hívni.
2016. szept. 10. 11:02
 6/13 anonim válasza:
58%
Gondolom normális hangnemben érveltél hosszasan amellett, hogy az illető beteg, nem normális amit csinál, megfertőzi a következő generációkat, és egyáltalán hogy mer megszólalni és vitázni veled. Na ennek a "tolerálását" nem kell elvárni senkitől. Ellenben Ő simán elfogadja, hogy te heteroszexuális vagy, és hogy ellenkező nemű partnerrel szeretnél házasodni, gyereket nevelni. Ennyit kellene neked is tenned az Ő irányába, ha toleráns lennél.
2016. szept. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

Egyáltalán mi közöd a melegek házasságához?

Rosszabb lesz tőle az életed? -NEM

Hatással van a te házasságodra? -NEM

Kötelező lenne azonos neművel házasodnod?- NEM

Tönkre teszi a házasság intézményét -NEM, arra ott van a válás.

2016. szept. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

Ez a "ellenzem az azonosneműek házasságát" mindig ezt a videót jutatja eszembe

https://www.youtube.com/watch?v=TkUkwVmTlmk

2016. szept. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

De gyerekek, itt most nem a melegházasságról van szó! Arról van szó, hogy az LMBT társadalom, valamint az őket pártolók a legkisebb ellenvéleményre is már vérszemet kapnak és ugranak! És nem, ez nem egyedi eset, nem csak a kérdező találkozott ilyenekkel. Nézzétek végig a homoszexualitás kategória kérdései alatti válaszokat. Még ha normálisan leírja valaki, hogy miért vannak ellenérzései a homoszexualitással kapcsolatban, már rögtön kapja az olyan véleményeket, hogy "náci", "agyhalott", "akaszd föl magad", "remélem, a gyereked..." és a többi! Ez pontosan ugyanaz az undorító arrogancia, amit azok az emberek csinálnak, akik "mocskos b*zi", "lőnék le az összeset" meg hasonló véleményeket fejtenek ki rólunk (mert amúgy homokos fiú vagyok, lehet ez eddig nem derült ki).

Egyszerűen képtelen az LMBT társadalom, és az őket pártolók tolerálni, ha valaki totálisan nem érti ezt egész témát, mert ő másképp van nevelve, mert ő más paradigmában látja a világot! Ha nem ellenséges, obszcén hangnemben kommunikálna a két fél, ez a probléma már rég nem lenne probléma.

Kiteszik a kérdezőt egy csoportból, mert kinyilvánítja azon véleményét, hogy nem szimpatikus dolog neki, hogy két pali vagy két nő összeházasodjon. Ez tök ugyanaz, minthogy kitiltanak valami csoportból, csak mert nem szereted a brokkolit ("a brokkoli egészséges és finom, mi az hogy valaki nem eszi meg??!!").

Az ellentétes véleményeket elhallgattatni kell, vagy meggyőzni, hogy nincs igaza? A kérdező által említett esetben konok elhallgattatásról volt szó. Tudjátok, hol volt ez menő? Hitler Németországában és Sztálin Szovjetuniójában!

A fenti esetben, úgy gondolom, nem a kérdező volt a "náci"!!


21/melegF

2016. szept. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Úgy látszik itt néhányan nem olvasták el a kérdést, vagy csak az LMBTQ szóra rögtön ugranak. Nem azért vagyok itt, hogy amellett érveljek, hogy a homoszexualitás nem természetes dolog (hisz ezt mindenki tudja). A kérdés arra vonatkozott, hogy ezek a magukat toleránsnak nevező aktivisták miért viselkednek agresszíven, lenézően, egyáltalán nem toleránssal más embercsoportokkal és miért akarják a saját természetellenes világnézetüket ráerőszakolni másokra.
2016. szept. 10. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!