Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » "Menők"! Mért kell beszólogatn...

"Menők"! Mért kell beszólogatni azoknak, akik nem olyanok, mint ti?

Figyelt kérdés
Nem járok több tízezres ruhákban, nem pofázok vissza a tanároknak, nem piálok, nem cigizek, nem járok bulizni, így gondolhatjátok, nem vagyok valami népszerű egy Budapesti gimiben. A "menők", akiknek ugye mindent szabad, egyszerűen képtelenek leszállni rólam, pedig nem csinálok semmit. Mért van ez?
2010. ápr. 13. 18:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ezekkel a beszólásokkal kompenzálják a saját gyengeségüket, félelmüket, hogy ők válnak esetleg a kiközösités, piszkálódás célpontjává.

Velem minden nap megesnek, még elég bántó beszólások is(nem tartozom a közkedvelt külsejű emberek közé). Ne foglalkozz velük, inkább normális amit te csinálsz. És jólteszed, hogy nem probálod ki ezeket a káros szereket(én már sajnos kiprobáltam ezt-azt. :/ bánom is.)

17L

2010. ápr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Kerdezo! Csak a sajat eleteddel foglalkozz. Aki a tanaroknak beszol meg csak a hulyeseget nyomja, sehova sem jut. Nekem is voltak ilyen osztalytarsaim. Egyikbol sem lett semmi. Ne foglalkozz veluk, 10 ev mulva sehol sem lesznek, ha csak masok leszolasaval foglalkoznak. Neked nem szabad ilyenre figyelned, mert semmit sem er az egesz. Csak magadat huzod fel ok nelkul.
2010. ápr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
lehet, hogy tényleg igazatok van... :) nagyon szépen köszönöm, hogy támogattatok így ismeretlenül is, azt hiszem, mostmár túljutottam azon, hogy ezekkel az emberekkel foglalkozzak, hála nektek! köszi mégegyszer mindenkinek :)
2010. ápr. 17. 18:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!