Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » "Menők"! Mért kell beszólogatn...

"Menők"! Mért kell beszólogatni azoknak, akik nem olyanok, mint ti?

Figyelt kérdés
Nem járok több tízezres ruhákban, nem pofázok vissza a tanároknak, nem piálok, nem cigizek, nem járok bulizni, így gondolhatjátok, nem vagyok valami népszerű egy Budapesti gimiben. A "menők", akiknek ugye mindent szabad, egyszerűen képtelenek leszállni rólam, pedig nem csinálok semmit. Mért van ez?
2010. ápr. 13. 18:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%
Mert kisebbségi komplexusunk van, és nem rendelkezünk saját egyéniséggel, ezért megyünk a csürhe után :D
2010. ápr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
köszi, hogy válaszoltál. kisebbségi komplexus? de ha b*sztatnak minket, azzal nekünk is kisebbségi komplexusuk lesz, mégsem kezdünk el másokat csesztetni... :S
2010. ápr. 13. 18:12
 3/23 anonim ***** válasza:
12%
Azé', mer' gyökér vagy! Vágod?
2010. ápr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%

Azok csak hiszik magukról, hogy "menők". Igazából többségük addig ilyen vidám, amíg iskolába jár. A 20 éves osztálytalálkozókon talán majd te röhögsz majd rajtuk. Én még a közelében nem vagyok, de már most röhögök az egykori "menőkön". Mindegyik munkanélküli, vagy szakmunkás.


Bár én inkább szürke voltam mindig is. Tehát nem "menő", de nem is "csicska".

2010. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

utolsó előtti: ez egy igazán intelligens válasz volt. köszönjük.

utolsó: lehet, hogy igazad van, de sajnos nekem annyira meg tudják keseríteni az életemet, hogy szerintem addigra tönkremegyek.

2010. ápr. 13. 18:20
 6/23 anonim ***** válasza:
35%
Akkor sírjál itt tovább. És még csoda, ha beszólogatnak...
2010. ápr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
nem sírok, kérdezek... a 2 nem ugyanaz, barom!
2010. ápr. 13. 18:24
 8/23 anonim ***** válasza:
55%

Sírva is lehet kérdezni.


a barom

2010. ápr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
figyu... mi a fa*zt keresel itt? ha nem tudsz/akarsz segíteni, akkor mért nem mész a dolgodra?
2010. ápr. 13. 18:28
 10/23 anonim ***** válasza:
38%

Hagyjuk már!


Azért mert sikertelen vagy szociális téren, mert nincsenek barátaid, és ha ezért a MENŐK, ahogy te írod (vagyis a szemedben mindenki más) szivatnak, akkor jól teszik!


Nem azért menők a szemedben, mert drága ruhákat hordanak, hanem azért mert NEKED van kisebbségi komplexusod, és mindenkit menőbbnek tartasz magadnál!


Ezért lesznek ők 20 év múlva jó pozícióban, egy nővel, és te pedig azért leszel 40 éves korodig szűz, mert nem vagy képes menőnek hinni magad.


Azzal pedig ideje lenne leszállni, hogy -mondhatom, hogy mi- nem úgy bulizunk, hogy "egymás hányásában fekszünk". Ha elmennél egyszer bulizni, meglátnád, ez valóságban hogy zajlik. Akkor viszont nem lenne kifogásod arra, hogy miért nem mész bulizni, sőt valószínűleg még büszke is vagy rá, hogy nem ártott még neked sem az alkohol, sem a cigi, se semmi.


Gratulálok!



bocs hogy hosszú lett csak elegem van az ilyenekből mint te!!!

2010. ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!