Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kondisok, nektek szoktak...

Kondisok, nektek szoktak beszólogatni, kötekedni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy feszülő bicepszű figura,ezenkívül még alacsony is.kissé unom már,hogy beszólnak időnként különböző menő-manók.szóval,ha felszednék egy jó kis izomzatot,akkor talán meggondolnák magukat,mielőtt beszólnak vagy nem ettől függ?
2011. máj. 29. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:

meggondolnák igen, abban az esetben, ha van legalább 45 ös bickód.... az alatt ne reménykedj.

szóval ah 2 évig keményen edzel, figyelsz a kajára, és a kiegészítőkre, akkor lesz egy jó alapod, ami látszik is, és már nem leszel annyira gizda.

2011. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz az izomagyú s*ggekkel. Senki nem születik kigyúrva.
2011. máj. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg verekedni tanulj meg, ne kigyúrd magad. Ha kigyúrod magad, azzal kb. annyira mész hogy jól nézel ki. Egy gyakorlott kötekedőnek ez inkább csak felhívás keringőre. Ellenben a jó kinézeteddel nem mész semmire, ugyanúgy lever mint a sz.rt, ha nem tudsz verekedni.


Úgyhogy kezdj el valamilyen küzdősportot, tanuld meg az utcai harcot, az övön aluli ütéseket, az ellenfél ledarálást - ezekkel mész is valamire. A gyúrással annyira mész, hogy elmehetsz pózolni valamelyik hülye magazinba vagy kifutóra max, esetleg még a falu erzsikéjének feszkózhatsz, de egy komolyabb bajban semmivel sem vagy jobb helyzetben.

2011. máj. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól hogy kigyúrod maga még nem leszel jó a verekedésben, talán egy kicsit mert nem löknek fel olyan könnyen és ha nincs technikád akkor számít a súly.

Tanulj harcművészetet. Senki se fogja rajtad látni de nagy meglepetést lehet vele okozni annak aki rád támad.


Én kondizni járok, még semmi se látszik rajtam de azért csinálom mert fizikai munkát végzek és oda kell az erő.

2011. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ok,köszi a válaszokat!
2011. máj. 31. 08:21
 6/8 anonim ***** válasza:

èn nem vagyok kigyurva de van erõm a munkàmbol adòdòan, egèsznap 50 kg s bödönöket cipelek

De engem rohadtul idegesìt mikor egy kis gyùròs tàpos hülyegyerek feszìt kötekedik a tekintetèvel is öl, azt hiszi hogy õ a dominàns, nem egyszer volt hogy bejöttek egy szòrakozòhelyre feszíte meg taperoltàk a csajokat stb köztük az èn csajomat is pròbàltàk

Na akkor felment a vèrnyomàsom 220 ra és felkaptam a sràcot ès földhöz vàdtam, ideje nem volt akàrmilyen harcmûvèsz technikàra sem, szerintem ha van benned erõ meg fitt vagy plusz az ideg akkor nincs megàllàs

23

Rammsteines

2013. aug. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na,ja értem.Mondjuk nekem elsősorban az lenne a célom,hogy ne kössenek belém.A balhét nem szeretem.
2013. aug. 12. 17:03
 8/8 anonim ***** válasza:
de most ha te is felveszel egy kèt szàmmal kisebb atlètàt ès feszìtesz akkor persze hogy belèd kötnek , pròbàlj szerèny maradni, majd ha nagy karod lesz akkor mutatsz az atlètàban is.
2013. aug. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!