Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez mi akart lenni? Miért kell...

Ez mi akart lenni? Miért kell beszólogatni az embereknek ezt nem bírom megérteni

Figyelt kérdés
az előbb jöttem hazafelé elmentem bevásárolni, aztán hazafelé jövet külvárosi részen (vidéki kisváros) egy kerítés mögül most újítanak valami épületet, hallom hogy szólongatnak, többször is, meg heló heló, odafordulok, mondja egy arc "jó estét!", de már sötétedik, azt sem láttam ki az, kicsit távolabb is volt, bólintok, köszönök, de mentem tovább mert nem volt túl kellemes a hanglejtése, oylan kötekedősnek tűnt, kérdi : "hova-hova?" aztán csak (kicsit piás voltam)odavágtam félválról hogy hazafele' és mentem tovább...nem éértem miért kell beszólni a másiknak, nincs nyugtom annyi míg hazaérek, valakinek muszáj közbeszólnia....persze lehet valami ismerős volt csak nem ismertem meg, nyitogathattam én a szemem, igazából oda se nagyon mertem nézni, de nem hinném, lehe taz is hogy ő kevert valakivel...
2009. dec. 5. 16:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
19 éves srác vagyok, talán a hátizsák nem tetszett neki vagy a sapka nem tudom, de nagyon nem bírom az ilyen alakokat, amúgy is félek hogy belém kötnek mégha ismerős is volt most beégettem magam ezzel, de miné lelőbb el akartam onnan tűnni
2009. dec. 5. 16:58
 2/12 anonim ***** válasza:

Vagy ő is részeg volt.

De vannak olyanok, akiknek ez a szórakozásuk.

Szerencséd, hogy nem ment neked, vert agyon és rabolt ki, csak mert csúnyán néztél rá.

Mert van ilyen is.

2009. dec. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem néztem én csúnyán, nem is igen látszott hogy ittam kicsit, csak mentem volna nyugisan hazafelé...
2009. dec. 5. 17:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Velem is történt pár hete egy hasonló:Mentem haza a suliból,és egyszercsak egy csaj azt kiabálja hogy:Mit kell nézni?Menjél már haza!(Pedig nekem eszembe se jutott volna nézni)
2009. dec. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

(Első vagyok)

Gondolod, hogy az ilyeneknek ez számít? Egyszerűen csak bunkó és kell neki egy indok.

2009. dec. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

(Előző vagyok)

Velem is történt ilyesmi, de inkább nem részletezném

2009. dec. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor képzeld el a lányoknak miket be nem szólnak az ilyen munkások :S oda se merek már nézni ilyenkor.
2009. dec. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de ez nem munkás volt, ilyenkor meg magában ott főleg nem..tudom sajnos én is látom néha hogy füttyögnek a lányoknak..
2009. dec. 5. 17:36
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezért lettem fegyverviselő. Nálunk Pesten a "Hova-hova" már azt jelenti, hogy "Add ide a pénztárcád".

Ezeknek tilos megállni, el kell ballagni, de egy pillanatra sem szabad szem elől téveszteni. Arra is számítani kell, hogy esetleg valaki máshonnan eléd áll.

Mindegy, ez csak az én jó öreg paranoiám.

2009. dec. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja, nem válaszoltam a kérdésre.

1. Ki akar rabolni.

2. Tök részeg/drogos.

3. Bolond.

Kb ennyi.

2009. dec. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!