Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez mi akart lenni? Miért kell...

Ez mi akart lenni? Miért kell beszólogatni az embereknek ezt nem bírom megérteni

Figyelt kérdés
az előbb jöttem hazafelé elmentem bevásárolni, aztán hazafelé jövet külvárosi részen (vidéki kisváros) egy kerítés mögül most újítanak valami épületet, hallom hogy szólongatnak, többször is, meg heló heló, odafordulok, mondja egy arc "jó estét!", de már sötétedik, azt sem láttam ki az, kicsit távolabb is volt, bólintok, köszönök, de mentem tovább mert nem volt túl kellemes a hanglejtése, oylan kötekedősnek tűnt, kérdi : "hova-hova?" aztán csak (kicsit piás voltam)odavágtam félválról hogy hazafele' és mentem tovább...nem éértem miért kell beszólni a másiknak, nincs nyugtom annyi míg hazaérek, valakinek muszáj közbeszólnia....persze lehet valami ismerős volt csak nem ismertem meg, nyitogathattam én a szemem, igazából oda se nagyon mertem nézni, de nem hinném, lehe taz is hogy ő kevert valakivel...
2009. dec. 5. 16:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
nem gond utolsó ezek szerint én is ilyen "paranoiás vagyok" inkább minthogy megálljak, én sem álltam meg egy pillanatra sem, de nem is akartam belekeveredni semmibe, próbáltam elhúzni mert nem tűnt túl barátságosnak
2009. dec. 5. 17:45
 12/12 anonim ***** válasza:

Jól tetted. Szégyen-nem szégyen, én akkor is teszek hátra 3 lépést, ha valaki csak úgy megszólít az utcán. És valamiért engem elég sokan néznek információs pultnak.

Jobb a biztonság.

Az a baj, hogy sok olyan helyre járok, ahol 10-20 percig kell gyalogolni gyengén világított, teljesen kihalt helyen.

A kedvencem az volt(még nem volt fegyverem), amikor a Teszkó előtt egy férfi hozzám lépett, kinyitotta a kabátját és egy kést tolt szinte az orrom alá. Na ott akkorát ugrottam, hogy majdnem nekiestem egy oszlopnak.

Aztán kiderült, hogy a pali csak késeket árul kabát alól, vettem is egyet. :D

De azért félelmetes helyzet volt.

Rengeteg őrült van az utcákon.

2009. dec. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!