Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » "Menők"! Mért kell beszólogatn...

"Menők"! Mért kell beszólogatni azoknak, akik nem olyanok, mint ti?

Figyelt kérdés
Nem járok több tízezres ruhákban, nem pofázok vissza a tanároknak, nem piálok, nem cigizek, nem járok bulizni, így gondolhatjátok, nem vagyok valami népszerű egy Budapesti gimiben. A "menők", akiknek ugye mindent szabad, egyszerűen képtelenek leszállni rólam, pedig nem csinálok semmit. Mért van ez?
2010. ápr. 13. 18:04
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
kicsit félreértettél. nem az a bajom, hogy bulizni jársz, mert biztos jó dolog, csak engem ezek valahogy nem hoznak lázba. ennyi. és lenne még egy kérdésem: ha neked szinte mindenki beszólogatna, az önbizalmad egy idő után romokban heverne. akkor persze, hogy hiszel azoknak, akik azt mondják, felesleges vagy. igazán örülök, hogy neked nincs hozzám hasonló problémád.
2010. ápr. 13. 18:37
 12/23 anonim válasza:
53%
Komolyan... Ha nem tudsz segíteni, minek bántod még te is szegényt? Nem látod, hogy így is padlón van? Nyilván nem erre van szüksége.
2010. ápr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. ápr. 13. 18:47
 14/23 anonim ***** válasza:
92%

Figyelj!

Tanuld meg figyelmen kívül hagyni ha beszólnak. Én nem vagyok se menő,se szürke,amolyan kis különc vagyok,mindenhonnan kilógok a sorból. Gondolhatod,én is kapok elég oltást,de nem izgat,mert azt csinálok amit akarok,senkinek rohadtul semmi köze hozzá hogy szünetben pl.: odamegyek beszélgetni valakihez vagy sem.


Amúgy az ilyen típusú emberek azokat szekálják legtöbbet akin látják hogy magára veszi ha hergelik. És minél inkább ideges,önbizalom hiányos,annál inkább folytatják. De vicces,mert például nekem (170 cm 63 kg) egy kb. 80 kilós,165 cm magas dagi srác szólt be hogy kövér vagyok. Hát ő meg ennyi erővel egy mangalica:D De egy csomó ilyet tudnék mondani amikor a saját hibáját "kente rám".


Szóval fel a fejjel,legyen önbizalmad!

15/L

2010. ápr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
68%

Figyelj, én nem akarlak megbántani, de ha ennyire nyámnyila vagy és hagyod, hogy beszólogassanak, és nem teszel ez ellen semmit, akkor kérlek szépen ne legyél felháborodva. Attól, mert itt mi elmondjuk, hogy a "menőkből" hajléktalan, meg munkanélküli lesz, nem fog megoldódni a problémád. Itt senki sem fogja tudni helyetted megoldani a problémád.

Egyébként meg ahhoz, hogy ne cseszegessenek nem kell menőnek vagy népszerűnek lenned, bőven elég, ha JÓFEJ vagy.

2010. ápr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
83%

Elmondok neked valamit.

Én is olyan voltam mint te régebben, nem hozott lázba se a buli, se a pia, se a cigi. Utolsó még most sem. El se tudtam volna képzelni hogy valamikor is közel állhatnak ezek hozzám.

De mikor először nagy nehezen rávettem magam hogy menjek el haverokkal bulizni, mert pont gólyabál volt, és hát arra el kellett menni, mivel mi rendeztük, aznap este rájöttem hogy ez milyen jó.

És most 23 éves vagyok és havi min. 1-szer eljárok buliba valahová.

Szóval szerintem jobban jársz ha most elkezdesz ezen gondolkodni, mert később már el leszel késve.

2010. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
65%

18:30-as válaszoló:

Ha neked nem lenne kisebbségi komplexusod, akkor nem próbálnád rombolni egy olyan ember önbizalmát online, akié eleve romokban van. Ennyire vagy képes? Gratulálok!


Kedves Kérdező!

Ismerős a típus, csak azért megjegyzem bulizni nem csak ők járnak. Szerintem majd kialakul a baráti társaságod, akikkel jól érzed magad, a műmájerekkel meg nem kell foglalkozni, majd később meglátod nem az ő értékrendjük az egyetlen a világban. Cigizni pedig jól teszed ha nem cigizel, az alkoholt meg ne szóld le amíg nem próbáltad :-)

2010. ápr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
68%
Ja és még annyit, hogy mitől menő az aki a "jófejségét" úgy tudja fenntartani, hogy az osztálya balekjait baszogatja? Az ilyennél elég gyanús, hogy közben be van szarva, nehogy ő legyen a célpont, ezért folyamatosan keresni kell a célpontokat.
2010. ápr. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
köszi a kedves válaszokat! :) nem ítélem el azokat, akik néha isznak, csak írtam, hogy engem ez nem érdekel. de nem utálom azt, aki iszik, cigizik, ilyesmi. csak tájékoztatásként közöltem :)
2010. ápr. 14. 12:38
 20/23 anonim ***** válasza:

Én már most látom, hogy az ilyen nagymenők már most elk*rták az életük. Nem azokra gondolok most akik hétvégén elmennek buliba, hanem azokra akik már a hétfő reggelt is piával kezdik a kocsmában, aztán suli után is, de persze az összes többi napon így megy. Na rajtuk már most röhögni van kedvem :D

Még annyit fűznék hozzá, hogy: 18:30-as, te h*lye vagy.

2010. ápr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!