Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a társkeresőkön...

Hogyan lehet a társkeresőkön lekoptatni a pasikat? Vannak, akik egyszerűen nem értik meg, hogy NEM. Zaklatnak továbbra is levélben meg féltékenykednek hogy én kivel meg mikor levelezek. Elég zavaró. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan sose mennék társkeresőre, de azt tudom javasolni, hogy tarts fenn az ilyen helyekre egy külön e-mail címet, amit semmi másra nem használsz, így nem tudnak visszakeresni a cím alapján, hogy pontosan ki vagy és hogy lehet téged elérni, tehát zaklatni se tudnak, legfeljebb e-mailben, azt meg kitörlöd és kész.
2010. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán nem kellett volna fényképet feltölteni, főleg ha kompromitáló helyzetben vagy rajta.
2010. márc. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nincs képem fent,pont ezért. Van egy külön emilem,onnan küldtem pár embernek képet,akik kértek rólam. Ők is küldtek nekem. Sima kép volt,nem kacér.Csak hát tetszettem nekik és nem fogják fel hogy én nem akarok velük talizni.:S
2010. márc. 2. 18:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Velem is megesik sokszor.

Én elkezdek alpáribb stílusban beszélgetni velük, meg ha ők írják, hogy "hogy vagy cica?" én írom, hogy "hé haver milyen szóhasználat ez a cica Ki a tököm mondta, hogy hívhatsz így? Állítsál már magadon wazzeg." :DDD Az ilyesmit nem viselik jól így szép csendben lekopnak.

Vagy simán megmondom, hogy "talizol velem?" "Eszemben sincs.Se most, se máskor."


Ha meg megkérdezné, hogy rajta kívül kivel levelezek felkeresném és betörném a képét. Engem a saját anyám nem kérhet számon, senkinek nem tartozom magyarázattal.


Ha ez sem válik be elkezdek hosszasan beszélni arról, hogy mekkora egy lúzer az illető és hogy még férfinak sem nevezném mert nem érti, hogy elutasítottam. Innentől egy szánalmas senki, egy gyökér egy idióta egy szánni való állat. Majd kioktatom, hogy szedje már össze magát mert annyira gáz, hogy már nekem fáj.

2010. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
írd nekik azt hogy a képen nem is te voltál hanem az unokatestvéred és te nemrég estél át kemoterápián ú.h. teljesen kopasz lettél XD
2010. márc. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy küldj egy férfiképet, és mondd, hogy ez te voltál az operáció előttXD
2010. márc. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:D ezek a megoldások tetszenek,köszi nektek! Az a baj hogy eddig tul kifinomult és udvarias stilusú voltam,hát ideje ezen változtatni. Csak azért,mert látott rólam képet és leveleztünk párszor,még meggondolhatom magam,nem? Nem tudom kinek képzelik magukat...:S Szerintem nem véletlen hogy egyedül vannak...
2010. márc. 2. 23:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Hajaj, erről én is tudnék mesélni... Nemrég volt, hogy egyik pasinak nem tudtam írni 2-3 napig, mert elutaztam, ott meg csak annyit voltam gépközelben, hogy megnéztem a levelét. Ő ezt látta, és naponta írt, hogy mi van, végül közölte, hogy mennyire gerinctelen vagyok, hogy így akarom megszakítani a levelezést, hogy eltűnök. No comment.


Sajnos tanácsot azt nem tudok adni, mert én is ugyanezzel a problémával küszködöm... de remélem, írtok még jó válaszokat. :)

2010. aug. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!