Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek netes társkeresőkö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek netes társkeresőkön össze lehet szedni jó csajokat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 01:31
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Ha elég ügyes vagy, akkor igen.
2011. jún. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
És miben kéne ügyesnek lennem ? Melyik társkeresőn ?
2011. jún. 29. 01:34
 3/43 anonim ***** válasza:

Bármelyiken. Profi adatlap igényes képpel, leírással. Rendesen kitöltött adatok, és a többi. Utána jól megfogalmazott levelek jó helyesírással, némi humorral és megfelelő önbizalommal megfűszerezve. Biztos siker, csak türelmesnek kell lenni, és a megfelelő személyeknek írni.


Így olvasva jól hangzik, nem igaz? Sok sikert!

2011. jún. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Úgy látom te nem most kezdted a dolog... És neked már siker ? Egyébként köszi a választ!
2011. jún. 29. 01:53
 5/43 anonim ***** válasza:
Még el se kezdtem, csak érdekel a téma és rengeteget olvastam róla. Egyszer talán magam is belevágok, ha eljön az ideje.
2011. jún. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:

Hátha egy lány társkeresőkre szorul az erősen defektes vagy hendikepes, vagy már nagyon akar szülni.

Amire számítani lehet mind a majdani vagy már létező gyereki apját keresi. No nem mondom hogy ez amúgy nem szempont egy nőnél. De itt 98+% az első és legfontosabb szempont hogy 2-3 ritkábban 5 éven belül jöhessen a gyerek, és megbízható férj legyen pasi.

2011. jún. 29. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
Én is fenn vagyok több társkereső oldalon, és megnyugtatlak, nem akarok szülni:P:P:P. Nem vagyok szépségkirálynő, az igaz, de volt már 3 kapcsolatom, ami nem neten jött össze, kettő pedig azon. Szóval azért nem vagyok egy Frankeinsten:D Egyszerűen csak könnyebb ott ismerkedni, mert lebeszélsz egy randit, és ennyi az egész. Meg persze előtte le kell szűrni, hogy kinek hihetsz. Aki rendszeresen visszaír, arról általában le tudsz hozni egy általános véleményt...
2011. jún. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: te melyik oldalon ismerkedsz ? (mivel én még elég kezdő vagyok a dologban ), És neked van türelmed a sok hirdetést átnézni, mígnem rátalálsz valakire, aki neked megfelelő ? Velem az a baj, hogy elkezdek keresni, és annyira antipatikus embereket látok, hogy elmegy tőle a kedvem. Te hogy vagy ezzel ?
2011. jún. 29. 08:16
 9/43 A kérdező kommentje:
Meg lányként szokás fiúra ráírni, vagy mindig a fiúk írnak először ?
2011. jún. 29. 08:17
 10/43 anonim ***** válasza:
Lányok ritkán írnak fiúkra, inkább fordítva, és aztán nem válaszolnak... amit meg tudok érteni egy "szia szép vagy, dugunk?" típusú levél esetében, de amikor látszik, hogy az illető vette a fáradtságot, és normális levelet fogalmazott meg, ott azért bunkóság a válasz nélkül hagyás. Na de ez nem ide tartozik, csak puffogok:) Én azt mondom: ha lány vagy, akkor se legyél rest és írjál a srácnak, akit meglátsz. 26f
2011. jún. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!