Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem irnak vissza a csajok a társkeresőkön?

Figyelt kérdés
Normális levél, normál külső stb... De ha annyira sem képes, hogy nem vagy az esetem akkor minek regisztrálnak ilyenekre?-
2011. ápr. 25. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert bunkó parasztok vagyunk. De tényleg. Mert egyszerűbb számunkra az, hogy nem válaszolunk semmit, mint hogy elkezdjünk magyarázkodni, és mert nem szívesen utasítunk el senkit, hanem inkább hagyjuk hadd örlődjön. Na meg azért, mert sokan közülünk csak azért regisztrálnak, hogy lássák, hány embernek tetszenek, és növeljék a kis egójukat.
2011. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én anno sok embernek azért nem tudtam mert rengeteg levelet kaptam és nem maradt időm ill a 200. levélre már fárasztó válaszolni.
2011. ápr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy egy normálisan megfogalmazott épkézláb levélre, amiben még a mondatkezdésre és a vesszökre is figyeltem, sosem jött válasz vagy ha jött (kb.2db), akkor szerepelt benne, hogy egy búskomor, kimért ................ember vagyok.

Nem szabad ilyen levelet írni.

Ha így néz ki, akkor több választ kapsz, pl.: "szia szépségem nagyon belyön amit írsz nagyon tecel szexy vagy és meg akarlak ismerni én bulizós srác vagyok igazi partyarc ini is szeretek. lene kedved öszehozni egy randit csók"


Kipróbáltam, mert tökmindegy, úgysem ismer senki és ezekre kaptam választ. Elég gáz.

2011. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos úgy van, ahogyan az első mondja. Egyet értek azzal, hogy egy "bocsi nem vagy az esetem" üzenet sokkal kedvesebb lenne mint vissza se írni. Igen nekünk fiúknak egyik alapvető problémánk, hogy kétértelmű helyzeteket pozitívan fogunk, fel bár a csajoknak nem kellene két értelmű jeleket adni. :)

Az önbizalom növelés igaz viszont, ne foglalkozz velük keress mást.

2011. ápr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elég kiábránditó a helyzet. Pedig akinek a leirása teljesen szimpatikusra sikerült azis ilyen bunkó módon viselkedik... :(
2011. ápr. 25. 21:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem számít h mit írsz, csak az h jól nézz ki a képeken!
2011. ápr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nah ez gáz,én is ilyen vagyok de én tényleg ismerkedni akarok meg minden csak amikor rám írnak olyan emberek akik, fúhhh, nem akarom őket összetörni vagy kiábrándítani , inkább hagyom , hogy azt higgyék ez is egy bunkó:)

De a többségnek visszaírok ha tudok, most pillanat nem írtam vissza 10 fiúnak mert nem vagyok otthon de uncsi tesóm nézi a levelimet h mennyi van de nemtud belépni, azért privát leveleimre nem fogok vele válaszoltatni XD

2011. ápr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!