Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mitévő legyek ilyen helyzetben?

Mitévő legyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Horvátországban élek, elhagytam a párom aki bántalmazott, és olyan helyzetbe kerültem, amikor pénz nélkül vagyok egy éves gyerekkel. Az ománi barátommal újra kapcsolatba léptem , beadtam 4 kérvényt is munka keresésére Ománba.. Erre arra kaptam fel a fejem hogy nem jelentkezik. Megtudtam hogy a volt párom felhívta (a számát a barátomnak megkaparintotta úgy, hogy egy weboldalomat ellopta és látta a beszélgetést, amikor megismertem és a számát leírta a barát ) . Össze-vissza minden rosszat csak nem igazat mondott neki és persze úgy látszik el is hitte. Csalódtam, hogy hitt neki mivel jobban ismert mint a volt párom. Fogalmam sincs , hogy miből fogok elutazni ha az egyik álláson elfogadnak! Kilátástalan a helyzetem és én bűnhődök de nem csináltam semmi rosszat.
2015. jún. 5. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztos igényelhetsz valami támogatást, pláne ha ilyen kis gyerekkel vagy. Ha más nem, anyaotthonba költözhetsz. Horvátország nem kifejezetten mondható szegénynek. Nem hiszem, hogy ne lenne olyan szociális rendszere, amire ne támaszkodhatnál. Egyébként meg nem biztos, hogy sokat veszítettél egy olyan emberrel, aki elvileg úgy ismer, mint a tenyerét, mégis a rosszindulatú pletykáknak hisz inkább.
2015. jún. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!