Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Segítene valaki? Ilyen helyzet...

Segítene valaki? Ilyen helyzetben mi tévő legyek? 22L

Figyelt kérdés

Ismerkedem már egy jóideje egy sráccal a neten. Szinte minden nap beszélünk, bár mostanában kevesebbet, vizsgaidőszakunk van, illetve a chatelés intenzívitása i csökkent, gondolom amiatt, hogy egyrészt netem dumálunk, másrészt a nyomás miatt, tanulnunk kell.


Ha pl. megy valahová, vagy nem volt épp fent, mikor ráírtam, megírja hol volt, mit csinált. Kérdeznem se kell. Vagyis csak annyit, hogy mi újság, mit csinálsz stb.


Én megkedveltem, meg állítólag ő is engem, de érzem, hogy elhidegült azért...


Nem vagyok féltékeny típus. Adott esetben jogom se lenne hozzá, de azért az nem esne jól, ha becsajozna, vagy ha szórakozgatna...


A haverjaival szokott lógni, csajok tudtommal nincsenek velük. Este már a loliban van, mert ír, mikor visszaér. Nem éjszaka szokott. Olyan 10 körül.


Hogyan tudhatnám biztosra, hogy nincs mással? Felőlem mehet a haverjaihoz, össze-vissza, de jó lenne tudni, hányadán állunk. Anno a járás is feljött.


Tanácsok?


2015. febr. 8. 21:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs, az elírásokért.
2015. febr. 8. 21:44
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá finoman, hozd elő a témát.
2015. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szerintem tisztázzátok hogy áll a dolog kettőtök közt? Találkoztatok már? Szoktatok találkozni?

30F

2015. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Találkozzatok, minél hamarabb! Addig felesleges is ilyeneken rágódni.
2015. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tervbe van. De azért nem jó.lenne, ha mondjuk addig mással lenne, szex meg hasonlók. :/
2015. febr. 8. 21:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem randiztok, azzal kefél, akivel akar. :) Ugye Baby, milyen szar ez nőként is? Gondolj bele, a férfiak miket élnek át fordított esetben :) És sokszor ti még félre is keféltek :D
2015. febr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bár nyilván nem éppen épületes dolog hülyíteni másokat, vagy hitegetni valakit, a háta mögött meg másokkal kufircolni, de amíg nem vagytok együtt, addig ő is azt csinál, amit akar. Találkozzatok minél hamarabb, aztán az is lehet, hogy nem fogtok bejönni egymásnak.
2015. febr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha ennyire nehézkes a találkozás, akkor csodát ne várj a kapcsolattól. Milyen távol vagytok egymástól? (km) Lakóhely-egyetem, egyetem-egyetem?
2015. febr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!