Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mitévő legyek egy...

Szerintetek mitévő legyek egy ilyen helyzetben? Fiúk, lányok!

Figyelt kérdés

November környékén elkezdett tetszeni egy fiú az iskolámból, azóta szemezgetek vele a folyosón. Egy évvel idősebb nálam és pár barátnőmmel is összehaverkodott, de már egyikkel sem beszél, csak köszönnek egymásnak.

Decemberben nagyon noszogattak a lányok, hogy szólítsam le valamivel, ki tudja mi lesz. Szóval egyszer sulin kívül leszólítottam, (a barátai is ott voltak) és kértem egy szál cigit. Amúgy nem kifejezetten neki lett szánva a kérdés, hanem mindegyik spanjához is akik szintén cigiznek, mégis ő adott, na mindegy.. Mióta visszajöttünk a téli szünetből több barátnőm is mondta, hogy nagyon néz engem és ezt már többször is tapasztaltam. Amikor összenézünk, akkor az nem ilyen piti 1 mp-es dolog, mint a legtöbb embernél és egyébként is magas a gyerek, de minden egyes alkalommal "igazít magán" vagy hogy mondjam, meg harapdálja száját, hirtelen zsebre vágja a kezét stb. Zavarban lenne? :D Nem tudom igazából mennyi időt várjak arra, hogy leszólítson, én próbálom mutatni felé, hogy igencsak szimpatikus. Mennyi ideig lenne érdemes rá várnom? Bocsi a kisregényért, tényleg tanácstalan vagyok, vajon tetszek-e neki..



2015. jan. 11. 02:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Zavarban van az biztos.
2015. jan. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ezt mennyire lehet pozitívan felfogni? Amúgy köszönöm a választ :)
2015. jan. 11. 02:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Probalj meg te odamenni hozza :)

Igaz h a fiuknak szokas de pofonvagni nem fog, sot orulni fog neki :)

2015. jan. 11. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Látszik rajta ha pozitív, ha undorodna tőled akkor máshogy viselkedne, de ezt te tudod, mert te látod őt.
2015. jan. 11. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3 Tudod mindig attól félek egy ilyen helyzetben, hogy "túl sok vagyok" és nem kéne nyomulni.. miután letarháltam akkor is kicsit rosszul voltam, mert nézem suliban és utána odamentem hozzájuk, illetve hozzá és kicsit kellemetlenül éreztem magamat. Attól is parázok, hogy ellenszenves vagyok neki emiatt, de nem akarom se magamat meghülyíteni mindenféle gondolattól, se mást átvágni az érzelmeimmel.

De még próbálkozni fogok párszor, ha tényleg ennyire nyuszi !

Egyébként lehet azért érzem így, mert introvertált vagyok és én sem tartom magamat egy bátor lánynak :D

2015. jan. 11. 17:22
 6/7 anonim válasza:
tenyleg nm kell nyomulni,de biztos tetcel neki. varj meg egy kicsit es majd meglatod. :) sok sikert!
2015. jan. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2015. jan. 11. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!