Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ebben a helyzetben ti...

Lányok! Ebben a helyzetben ti mit gondolnátok a fiúról?

Figyelt kérdés

14 vagyok, tetszik egy lány, még nem beszéltem vele, de próbáltam szemezni, amit valószínűleg ő is "észrevett".

Belájkoltam két képét, mondván egyértelműsítem a dolgot.


Majd, az egyik haverom kitalálta, hogy milyen vicces lenne, ha rettentő érett módon ráírna (facebookon) a csajra, hogy nekem bejön.

Ez meg is történt...


Majd bocsánatot kértem tőle facebookon (és írtam, hogy nem én kértem meg a haveromat erre).

Azt írta, semmi baj..stb. (és írt szmájlit is).


Azóta nem beszéltem vele, szemezést is hanyagoltam, mert elég gáznak éreztem a dolgot.


Lányok.

Mennyire csökkennének az esélyei a fiúnak egy ilyen eset után?


2014. okt. 12. 16:14
 1/2 anonim válasza:
Egyáltalán nem csökkentek az esélyeid, sőt! Ha te is tetszel neki akkor még jobb is így neked! :)
2014. okt. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem ne szemezgess és ne a képeket lájkold. Derítsd ki mit szeret a csaj csinálni és hívd le csak simán beszélgetni, ismerd meg és ő is téged.

(pl. derítsd ki a kedvenc helyét, felhők vagy csillagok, napfelkelte vagy naplemente) és állíts össze egy tervet, hogy hova tudnád őt elvinni ahol a legjobban érezné magát veled :)

18/F

(az mondjuk egy tény, hogy én fiú vagyok de remélem azért egy kicsit tudtam segíteni :) )

2014. okt. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!