Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretsz vidéken élni?

Szeretsz vidéken élni?

Figyelt kérdés
Vagy szívesebben élnél inkább a fővárosban?
2010. febr. 7. 21:16
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
64%
Szeretek.Soha nem élnék Pesten,utálok még felmenni is.Utálom a sok bunkó,rohanó lökdösődő,beképzelt embert,a büdös levegőt stb.
2010. febr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
59%
Nem vidéken élek. xD
2010. febr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
85%
Nem igazán,de amíg nem próbáltam Pesten,addig nem tudom megmondani,hogy ott jobb lenne-e?
2010. febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
64%
Utálok vidéken élni mert unalmas, nem történik soha semmi, nem lehet normális dolgokat sem vásárolni, nincs munkalehetőség, bulik se, semmi se. Inkább a "koszos, büdös" Pesten laknék.
2010. febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
91%
Hát szerintem mindkettőnek meg van az előnye is és a hátránya is! Én szeretek vidéken élni! Szeretem a nyugotabb környezetet meg a friss levegöt!
2010. febr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
65%
Én nem pusztulat az egész. Pesten nagyobb élet van.
2010. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
88%
szereteik is, meg nem is. jó boltok nem igazán vannak, de jó a levegő, és én nem tudnék tömbházban lakni
2010. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
88%

Én vidéken élek, de éltem Pesten is. Igaza van az előttem válaszolónak, van előnye és hátránya is. Előnye a friss levegő és a nyugalom, hátránya, hogy mindentől távol vagy, s ezt különösen most tapasztalom amióta megszületett a kisfiam.

Nekünk egyetlen kocsink van, amivel a párom dolgozni jár, persze másik városba.

Egy pár héttel ezelőtt belázasodott a kis fiam, s a doktor néni lusta volt kijönni. Azt mondta vigyem el hozzá a gyereket. De kérdem én, Mínusz 5 fokban babakocsival 1 órás séta, lázas kisbabával?(39 fok)

Szóval, ennyit a vidéki életről.... Pesten a barátnőmhöz szó nélkül kiment a doki néni.

2010. febr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
64%

Szeretek vidéken élni.

Harminc évig éltem Pesten, rosszul vagyok, ha valami hivatalos ügy miatt oda kell mennem.

2010. febr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
85%

Ez relatív. Én egy 20.000 fős városban élek. Számomra megvan minden: Jó iskolák, sportpálya, teljesen felújított strand, szórakozóhelyek, horgásztavak, mozi, boltok..

- Jó a közlekedés is. Nem tudnám elképzelni az életemet Pesten.

18/l

2010. febr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!