Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Legidegesítőbb reklám?

Legidegesítőbb reklám?

Figyelt kérdés
Gondolom ti sem kedvelitek őket. Én például rengetegtől a falra tudnék mászni, ilyen pl a nyuszó-muszós, de nagy melléfogás a Garnier-reklám is: "Törődj magaddal!" Olyan mintha egy durcás kismalac mondaná, hogy hagyj már békén és törődj a saját dolgoddal. Ti melyiket tartjátok idegesítőnek?
2010. jan. 30. 19:18
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim válasza:
A BB-s reklám azért fura mert az emberek megszokták az Emesés pihent humort, így amikor a BB feldobta, hogy tessék válasszatok ti karaktert, ők arra számítottak, hogy kapnak egy idióta indiai fazont, akin lehet nevetni. Ehhez képest Dalbír így elsőre teljesen komoly karakter lett, engem őszintén szólva meg is lepett, én sem tudom egyenlőre hová tenni. Majd kialakul.
2011. ápr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim válasza:
maga a karakter külsőre igen humoros kinézetű, tehát kizártnak tartom hogy ne építenének rá valamiféle humort vagy poént, hisz maga a karakter adja meg azaz akcentus is eszméletlen vicces szerintem az Indiaiaknak van a legviccesebb akcentusuk :)
2011. ápr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim válasza:
Biztos vagyok benne , hogy később ez is elég pihent pasas lesz. :) Nem kell itt aggodalmaskodni, meg visszasírni Emesét. Jó volt már , hogy lecserélték kicsit komolyítottak a reklámon. Nem szabadott, hogy túlságosan elmenjenek a reklámok a humor irányában. Egy bankot csak komolyan kell venni. Viszont azt elérték Emesével, hogy mindenkinek meg volt róla a véleménye és az emberek beszéltek róla. Szerintem Dalbir is beeszi magát a köztudatba előbb-utóbb.
2011. ápr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
A Jófogás.hu éneklő bábja legalább annyira idegesítő mint a Danone Pocak volt.
2013. nov. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!