Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Legidegesítőbb reklám?

Legidegesítőbb reklám?

Figyelt kérdés
Gondolom ti sem kedvelitek őket. Én például rengetegtől a falra tudnék mászni, ilyen pl a nyuszó-muszós, de nagy melléfogás a Garnier-reklám is: "Törődj magaddal!" Olyan mintha egy durcás kismalac mondaná, hogy hagyj már békén és törődj a saját dolgoddal. Ti melyiket tartjátok idegesítőnek?
2010. jan. 30. 19:18
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
100%

Mikor fogsz meghalni?

küld a xy tel számra -.-

2010. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
100%

Csók és szerelem 99999999922222224324234324. része. De a negrós reklám tegnap mindenért pótolt (amúgy nem szoktam sokat tévézni).


Kúl vagy Mari! Jó a pirszinged!

Csitulj már! Hát meghallja az egész falu!


Ja, meg persze a régebbi kiadás.

Csúszok haza, Bébibogyó!

Kúúúl! Az este ütközünk!

2010. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
100%

az axa reklám-.-"

Tide absolut-.-"

omlósz-azt ugy mondják hogy omlóós vááá

a nikorett tapasz.-nem tudja levakarni a kezéröl a dobozt

na meg a vanish--Anyu ezt sose fogja tudja kimosni

2010. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
100%
Ezek akik kitalálják,szörnyen undoritóak,szerintem tökhülyének nézik a népet..eygszerűen nincs,ami megfogna benne,és nem veszek semmi ilyet,ami ilyen gané tálalású,mert az idióta beharangozás jut róla eszembe..
2010. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
96%
Nekem az amikor a kisfiú odamegy az anyjához és mondja neki h "anyu,szarnom kell!"az anyja mondja h akkor menjen és jön a válasz:"De én a Petiék budijába akarok szarni mer' ott van Brise one touch mini spray!" Nomeg a másik mikor levelet ír a retyóról meg még le is rajzolja h "elfogyott a Bris one touch"
2010. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
100%
na meg a kölyök átmegyek Petiék sz@rni..öcsém..
2010. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon visszasírnivaló a nyolcvanas évek reklámjai,azok megkapóak voltak nagyon.Értelmet sugároztak.Mostmár egyre és egyre rosszabb,ezért gyűlölik az emberek a reklámokat.
2010. jan. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
92%
Én felrobbanok a ki teszi le a telót hülyeségtől.A negrós jó,csak semmit nem értek belőle,mindig megkérdezek valakit,hogy mit mondtak benne?Ja,meg az oetkeres kislány az eperrel,az undorító.
2010. jan. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
100%

A legundorítóbb a fülzsírkifolyató spré,meg a parodontaxos véres köpet+kieső fog.Ezeket garantáltan vacsoraidőben adják!

Meg a metróban szokott lenni egy reklám,valami orrspré amit belefúj az orrába,és a mosdóba kifolyik a cucc...,na hát attól majdnem odahánytam...

2010. jan. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
91%

azok az sms reklámok, h "megcsal a barátod? tudd meg most!" ...stb.

meg persze az összes wanish reklám, különösen az amelyikben a rózsaszín pólós meleg pasi van és azt mondja, h "brrr...fagyos" fúj :D

2010. jan. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!