Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik a legidegesítőbb reklám?

Melyik a legidegesítőbb reklám?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Számomra az aldi-s reklámok.Pfff...
2011. jan. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az új maggis nagyon idegesít, amelyikben az asztalnál nyújtogatják a nyelvüket, rajta betűtésztával. Undorító!
2011. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A pillanatragasztós! Persze!! pár csepp ragasztó, aztán fejjel lefelé üvegen, repülőn, ventilátoron, a cipőjéből meg nem esik ki a súlyánál fogva...hehehe
2011. jan. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2 van, amit mindig elkapcsolok.

Az egyik a férfi prosztatáról szól, a hüvelygombás reklám koppintása, tudod, ami egy góllal kezdődik... :S

de az összes ilyen jellegűtől hülyét kapok.

A másik nem reklám, a National Georgaphic Channel műsorán megy, nem tudom pontosan hogy van: aki kérdez az figyel aki figyel az... Megőrülök tőle :)

2011. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az idióta mosópor reklámoktól, meg a sok K&H-s meg bankos hulladékoktól. Rossz nézni.
2011. jan. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem az a kávés reklám a herótom, amikor a pasi mellé bebújik a hajnal, selyemingét vagy mit az ágyára dobja....Fúúúúúúúj....rosszul vagyok tőle....
2011. jan. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A füstlis mindegyik változata és az Aldis.
2011. jan. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen a füstlis reklám, amikor a nő a kb. 7 éves lányának mondja, hogy hol vagy picim. Elég gáz!
2011. jan. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!