Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Legidegesítőbb reklám?

Legidegesítőbb reklám?

Figyelt kérdés
Gondolom ti sem kedvelitek őket. Én például rengetegtől a falra tudnék mászni, ilyen pl a nyuszó-muszós, de nagy melléfogás a Garnier-reklám is: "Törődj magaddal!" Olyan mintha egy durcás kismalac mondaná, hogy hagyj már békén és törődj a saját dolgoddal. Ti melyiket tartjátok idegesítőnek?
2010. jan. 30. 19:18
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim válasza:

A Klapkás reklámok pont azért jöttek be neki, mert faék egyszerűségű a koncepció, szándékosan a gagyiságot parodizálva. Pedig a leggazdagabb magyarok között van... nem hinném, hogy ne lett volna pénze, hogy egy profi filmes csapattal készíttessen valamit, de akkor az megint csak egy tucatreklám lenne amire senki sem emlékszik.


A Budapest Bankosnál meg én a részemről letudtam fogyasztói "kötelességeimet" és szavaztam (igaz nem két egymást keresztező vonallal, ahogyan az az alkotmányban szerepel, de így is megteszi).


Még egy idegesítő reklámot bedobok: A gomba reklámok! És most nem az ízletes erdei gombafélékre gondolok...

2011. febr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim válasza:
Ha már Bankos reklámok közül kellene eldönteni, hogy melyik banknak jobb a reklámja, akkor valóban a Budapest vinné a prímet. Míg más bankok azzal kampányolnak, hogy ennyi- meg annyi százalék kamat, vagy hitel, addig a Budapest Bank fel tud mutatni egy Emesét...ami nem mindennapi jelenség, és ki tudja, hogy mit fognak kihozni az új szavazós reklámból. A Raiffeisen bank reklámja, amelyikben motorral ugratja át egy nő a barátnőit, mert annyira megbízik a bankjában, hogy már nincs az életében semmi izgalmas...szörnyű, és nézhetetlen. Ha bankos reklám, akkor a Budapest Bank Emeséje a legjobb karakter...és most majd jön a folytatás (gondolom :)!
2011. febr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim válasza:

Szerintem a különféle illatszeres reklámok a legidiótábbak... sőt, egyenesen destruktívak! Folyton azt sugallják, hogy magadra kell fújnod belőlük minden reggel fél flakon adagban, nehogy akár csak egyetlen csepp izzadság is előjöjjön, mert rögtön ciki és utolsó béna idióta leszel aki jobb ha elszégyenli magát (konkrétan a Rexona reklámok azok melyekben ez igencsak agresszíven megjelenik).


A másik kedvencem meg a sok banki reklám, mely képtelen az egyenes beszédre, vagy szándékosan olyan "banki nyelven" szólnak hozzád, melynek jó esetben is csak a felét érted...

2011. febr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim válasza:

Először is nem tudom milyen reklámról beszélsz ahol direkt banki nyelven szólnak az emberekhez de én konkrétan nem ismerek ilyet sőt elsősorban kifejezetten olyanok, hogy próbálnak valamit köznapi nyelven a "hülyéknek" elmondani, de a végén csak egy nagy kavalkád lesz :S

Például ez egy jó kezdeményezés lenne: [link]

Már amennyiben lesz belőle velemi és nem olyan akcentussal fogja mondani a mondandóját bárki is nyerjen, hogy az érthetetlen lesz, ha egyáltalán magyarul és nem angolul majd feliratozzák... De az meg megint hülyén venné ki magát....

2011. febr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
Jaj nekem az Advil reklám verte ki a biztosítékot, ami úgy kezdődik, h "kínzó fájdalom gyötri?" és ilyen hülye zenére szenvednek.
2011. márc. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim válasza:
Nálam az Inváziós reklám veri ki a biztosítékot, meg a hüvelygombás. A banki reklámok a tartalma miatt unszimpatikusak nekem, a budapestes talán egy fokkal kreatívabb, de annyi negatív tapasztalat ért bankokkal kapcsolatban, amitől már zsigerből nem tudom díjazni bármennyire ötletes is. Pedig megmondom őszintén nagy kólaellenes vagyok de mégis meg tudják olyan pozitívan csinálni a reklámiakat, hogy tudat alatt kedvem támad meginni egy üdítőt. Ennek ellentéte ugye az Omlósz, amióta az lement már csak azért sem veszem meg azt a terméket :D
2011. márc. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim válasza:
Az Omlósz reklámmal szerintem is nagyon mellé nyúltak ritka idegesítőre sikerült. A mostani legidegesítőbb reklám nem tudom hogy melyik, de az Inváziós/Klapkás nagyon gáz...meg amikor "elüldöztük a pasikat" dolog megy. A bankos reklámok engem nem zavarnak...! Ötletesek szoktak lenni. A Budapest Bank új reklámjai meg bennem is olyan felemás érzést keltenek. Talán azért van mert még szokatlan az új arc. Mondjuk így legalább nem hivatalnokok mondják az érthetetlen szövegeiket, hanem egy hétköznapi ember, ráadásul külföldi...aki talán jobban átlátja a dolgokat.
2011. márc. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim válasza:
Szerintem a nagyon idegesítő reklámok két kategóriából kerülnek ki: GYÓGYSZERREKLÁM és BANKREKLÁM! Bár egyes mobilszolgáltatók is tudnak undort elővarázsolni kedvenc TV készülékemből, az első két kategória viszi a pálmát. A TEVA reklámjai borzasztóak, Nyuszómuszó mellett a falra mászom a Rájfájzentől. Főleg a stipistopitól. A Budapestbankkal semmi bajom, de japán arcnak jobban örültem volna, mint indiainak.
2011. márc. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim válasza:
Sok idegesítő reklám van...minden területen. A gyógyszerektől a piákig. Néha van egy-egy jó. A bankosak nekem általában tetszenek. A BB-nél meg nekem minden külföldi arc furcsának tűnt volna elsőre. kíváncsi vagyok hogy mi lesz majd ezzel a Dalbirral!
2011. márc. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim válasza:

Ohhh Omlóósz az valami borzalom... nagyon utálom... :S

szerencsére már nem játsszák... Kíváncsi vagyok miket találnak még ki, mostanában amit nagyon nem szeretek az valamelyik idióta telenoros reklám amikor esnek a macskák az égből.... :/ Nagyon fárasztó.

Ez a BB-os új indiai emberke meg valóban nagy talány... egyenlőre habár viccesen néz ki komoly dolgokról beszél így nehéz véleményt alkotni... Kíváncsi vagyok merre viszik majd el a személyiségét...

2011. márc. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!