Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Utáljátok a divatembereket?...

Utáljátok a divatembereket? Szerintetek a tizenévesek hány százaléka az?

Figyelt kérdés
Mert szerinttem 99%-uk mindenben a többiek után megy.
2010. jan. 3. 11:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

17 éves vagyok, mindig a saját fejem után mentem, érdekelnek a művészetek, szeretek verseket írni, elvont művészfilmeket nézni.

De egyáltalán nem nézem le azokat, akiket ezek nem érdekelnek. Minden egyes ember másban leli meg az örömét, ki ebben, ki abban, ki amabban. Szerintem aki másokat lenéz, az sem különb azoknál, akiket lenéz. Manapság amúgy is nagy divat lett "kívülállónak" lenni, de ezek a kívülállók is éppúgy msok után mennek, mint a divatemberek. Én is, ti is, válaszolók, és te is, kérdező.

2010. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Engem addig nem zavar,hogy valaki divatember,avagy tucatember,amíg engem nem bánt,és nem néz le.Hagyjon békén,én is békén hagyom,ennyi.Ha belém köt,akkor pedig van szám,visszaszólok valamit.Ha meg hozzám sem szól,elkerülöm,és elvagyok azokkal,akiknek hasonló a gondolkodásuk,mint nekem.Nézd,ilyenek mindig is voltak,és lesznek,nem kell velük foglalkozni.Nekik az az értékes ember,aki Retroban jár,Neked az,akinek van esze.Örülj neki!
2010. jan. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen környezetben lehetsz, ha lenéznek, amiért olvasol. Engem is "tucat"emberek vesznek körül, de még egyszer nem néztek le, amiért előveszek egy könyvet szünetben vagy leírom a gondolataimat versben. De ez a "divatember" dolog is akkora hülyeség. Mostanában mindenki azzal van elfoglalva, hogy magát mekkora egyéniségnek tartja. Mindenki egy egyéniség, mert önálló emberek vagyunk, különböző értékekkel. Ha Te különc is vagy, de a másiknak jobb a humora, viszont nem olyan húde egyedi, attól még lehet egyéniség, mert Ő viccesebb és jókat lehet vele röhögni. Attól még nem tűnsz ki, hogy előveszel egy könyvet. Nagyon sok plázacicát ismerek, aki jobban szeret olvasni, mint a magukat olyan nagyon egyéniségnek beállító emberek. Különben is hülyeség így általánosítani, attól, mert valaki szeret szórakozni, vásárolgatni, még nem biztos, hogy divatb*zi, akit más nem is érdekel. Én is szeretek elmenni egy plázába és nézelődni az üzletekben, szeretek adni magamra és vásárolgatni. Szeretek a barátaimmal beülni valami helyre és ellazulni. Sőt, még néha műkörmöshöz is elmegyek. Ettől függetlenül szeretek olvasni majdnem minden témában, szeretem az elgondolkodtató filmeket és imádok verset írni és hiába téveszthet meg a külsőm, aki váltott már velem pár szót, az különlegesnek tart. Pedig nem tükröződik annyira, hogy nagy művészetpárti vagyok, mikor egy vásárlásból hazafelé viszem a kis papírzacskóimat a kis cipőmben tipegve. Van olyan barátnőm, aki telerakja magát piercingekkel, zöldre festi a haját és azt hirdeti, milyen egyedi és van olyan is, aki kívülről egy szürke kisegérnek látszik, belülről viszont egy csoda. Szinte mindenkinek van legalább egy olyan tulajdonsága, amitől egyéniségnek nevezhető. Szerintem.

16L

2010. jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem utálom őket, csak ha lenéznek engem azért, mert én nem a többséget majmolom, hanem a saját fejem után megyek.
2010. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés:tizenéves divatemberek.....honnan a francból van pénze a tiniknek divatembereknek lenni?Gondolom csakis apuci-anyuci zsebeli őket.

Kérdem én:ettől több ember lesz az a tini?

Szerintem nem,csak szánalmasabb!

2010. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!