Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Utáljátok a divatembereket?...

Utáljátok a divatembereket? Szerintetek a tizenévesek hány százaléka az?

Figyelt kérdés
Mert szerinttem 99%-uk mindenben a többiek után megy.
2010. jan. 3. 11:53
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ne értsétek félre, nem nézek le senkit.Tudom, hogy a legtöbbjüknek még nem alakult ki a személyisége. Csak idegesít, hogy kinéznek engem, amiért nem megyek mindenben utánuk.
2010. jan. 3. 11:55
 2/15 A kérdező kommentje:

pl. azért kinevettek mert egy könyvet olvastam, persze tudom, hogy ők még ehez értelnek, de akkor is idegesít.

15/l

2010. jan. 3. 11:57
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Olyanok, mint akinek semmi egyénisége sincs.

A másik ami tetszik, hogy vígan reklámozzák, és még örülnek is neki, a ruhájuk gyártóját, a cipőjüket, stb. Marketingfogás, hogy annál menőbb vagy, minél nagyobb Nike, Adidas, Kappa, Puma, stb. felirat van rajtad, hogy mindenki lássa ilyen drága cuccokban jársz.

Ez szerintem sznobizmus.

2010. jan. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
te minden esetre többet érsz mindegyiknél!Aki 15 évesen megfog egy könyvet önszántából,és érdekli is,nem azzal foglalkozik,melyik plázába vegye meg a szebbnél szebb több ezres rucikat,hogy majd a suliban ő legyen az ász,akkor te biztos többre viszed,még ha nem is tanulsz tovább,már most több eszed van,mint a korodbeli "nagy nőknek"!!!Csak így tovább,ne idegesítsen!engem is mindenki kinézett,mégis rájöttem jobb ez így,nem kell semmiben sem utánozni senkit!Légy önmagad,akkor lesz teljes az életed!!Nézd meg pl az emókat is!ők egyediek!Persze,azért néz ki mindegyik ugyanúgy!!
2010. jan. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

igen a 99% az ..

énis az vok :$

és szar azért h másokat kiröhögnek..

2010. jan. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

12:13


16L voltam

2010. jan. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen divatmániások akkora gyökerek! Az egyik osztálytársam is divatb*zi. Ha kiraknám a természetbe öt percig se bírná. XD

Ezeknek nincs egyéniségük. Csak dicsekednek vele, hogy anyucinak meg apucinak mennyi pénze van a kölyökre, meg a sok idióta írással amit márkának neveznek. Ők a nagy trendisták CH. Legszívesebben szétrúgnám a burzsuj p*csájukat, a multis mocsok ruháikat meg eltüzelném.

Egyre több fiatal lesz ilyen agyament, divatmániás. Ez egy fertő CH.

2010. jan. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

hamarosan ezeket be fogják zárni,és csak az maradhat, akinek lesz egy saját gondolata,aki nem a majomkodásból él,aki úgy fejti meg az élet értelmét,ahogy ezek vesznek egy pléboynyuszis tangabugyit!! :D

ne aggódjatok,rá fognak még jönni,hogy mekkora suták,amikor majd megkérdezi tőlük valaki,hogy hogyan tovább,és nem lesz egy épkézláb szavuk!! :D

2010. jan. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Megint 12:16 vagyok.

Üzennék neked kérdező: Ne szégyelld ha érdekel a művészet, vagy a tudomány! Ha van egy kevés józan eszed, ne kövesd ezeknek a plázak*rváknak a példáját! Legyél egyéni! -Ettől leszel különleges. ;) Ha kinevetnek b*ssz oda nekik egy vaskos enciklopédiával! ;)

2010. jan. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ha nem is 99, de egy jó 70-80 % biztosan az...de had mondjak neked valamit: velem is ez volt, mindig ki voltam közösítve, amiért én a hányós bulik helyett olvastam, rajzoltam és verseket írtam. azért is ki voltam közösítve, amiért mindig időben megtanultam a leckéimet és mikor nekik az utolsó pillanatban kellett magolni én már vígan aludhattam...

és most meg lehet nézni őket meg engem :) én egyetemre járok, és játszva megcsinálom a vizsgákat, míg ők okj-s tanfolyamokon rohadnak vagy épp fizetősön vannak a fősuli egyik "tömegszakán" és alig bírják elvégezni még így is...szinte senki nem tudja, mit akar kezdeni magával, csak úgy vannak a világba, én meg már rég elterveztem mindent, amit el akarok érni....

2010. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!