Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ne röhögjetek ki, nem mozgok...

Ne röhögjetek ki, nem mozgok tizenévesek közt: mi az a "raj"?

Figyelt kérdés
:)
2010. febr. 5. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
"menő" :) divatos
2010. febr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
menő, divatos, általában nem ma barnult körökben. Itt szemezgethetsz a gyöngyszemekből: [link]
2010. febr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt is, ez egy szlengszótár (én is innen szerzem a műveltségemet :))

2010. febr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hittem cigó. Mert mindenhol így használják, meg rajoznak mindenkit.

Na mégis lehet itt valami újat tanulni.

2010. febr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mondjak a cigókra is én olyan környezetben hallottam...:-S
2010. febr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Azért mondják cigókra, mert ezt a szót ők szokták használni arra, hogy érzékeltessék, hogy milyen menők a hamis armani meg dng cuccokban a sok arany fuksszal. Nézz meg myvipen egy vidéki cigánylányt, tuti, hogy találsz olyan képet, aminek ez, vagy hasonló a címe.
2010. febr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Raj valóban cigány eredetű, királyt jelent.

Mostanában, teljesen jogosan, azokra használják, akik idióta bunkók, de nagyon menőnek hiszik magukat, esetleg utcán csuma hangerővel bömböltetik az lljuniort a mobiljukon.

2010. febr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi most már értem! Amúgy én azt hittem, azt jelenti, cigány, csak egy srác írta a másik topikban, hogy mit tegyen, az összes osztálytársa raj "lett" - mondom akkor nem stimmt amit hittem :)
2010. febr. 5. 19:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!