Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tizenévesek! Hogy reagálnátok...

Tizenévesek! Hogy reagálnátok velem szembe ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Halihó Mindenkinek!

Most leszek 2.-os a gimiben, de nem olyan rég, egy kataszrófa beárnyékolta az életem, édesapám meghalt. Senkinek sem mertem elmondani, amikor kérdeztek apummal kapcsolatban mindig terltem a szót. Lehet, hogy a fájdalom is közte van, SŐT, de félek, hogy emiatt eltávolodnának tőlem. Elsősorban tizenévesek véleményére vagyok kíváncsi, hogy ugyan úgy állnátok hozzám? Természetes bármelyik kommentelőm válaszát szívesen meghallgatom.:)

Válaszaitokat Köszönöm!


2010. júl. 18. 17:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
De buta vagy, ezen semmi titkolni való nincs! Nem távolodnék el tőled, sőtt lehet jobban megszeretnélek és különlegesebben bánnék veled. Halt már meg sajnos barátaimnak valamelyik szülője és egyik barátja sem távolodott el! 18L
2010. júl. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon együtt éreznék.Tuti nem távolodnék el tőled e miatt.Én is idén leszek gimibe 2.-os.És am sztem senki nem fordítana neked hátat ez miatt.Nem szégyelni való dolog,hanem inkább szomorú:(
2010. júl. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%

Sajnálom, hogy apád halálát úgy éled meg, mint egy szégyellni és titkolni való dolgot.

Beszélj egy pszihomókussal, mert ez nem normális dolog.

2010. júl. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
én sem távolodnék el,és szerintem jobb megmondani mint folyton terelni..egyszer úgyis megunod. nálunk van pár félárva az osztályban és egyáltalán nem okozott gondot!megértőek,nem szemétkedik senki és nem kérdezősködnek róla feleslegesen.
2010. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezen tényleg nincs semmi titkolnivaló. A barátaid nem fognak eltávolodni tőled. Valószínűleg lesznek (sokan), akik megpróbálnak majd felvidítani, elterelni a figyelmed, illetve páran lehordanak majd, hogy miért hallgattál eddig. Lesznek, akik meghallgatnak majd, ha beszélni akarsz róla, de szerintem legtöbben nem fogják felhozni előtted a témát, mert nem tudják, mennyire beszélhetnek róla, így tapintatosan elkerülik. Az egyik barátnőm apukája i kb ennyi idős korábann halt meg, és az elején kicsit kínosan éreztem magam, mikor a családtagok viselt dolgai kerültek elő, és próbáltam nem előhozni apukám, de aztán rájöttunk, hogy eléggé hasonlítanak a nevelőapjával, és nem volt gond :D
2010. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem utálnálak meg érte. Próbálnék együttérezni veled, vigasztalni, segíteni, ahol csak tudok. Szerintem nincs olyan ember, aki ilyen miatt megutálná a másikat. Ha mégis, az nem ember.

13, lassan 14/Lány

2010. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

Részvétem!:( Szerintem is butus vagy. Egyértelmű hogy szólnod kell, beszélned kell róla. Először is azért mert így szerintem többen akarnak majd melletted állni és segíteni feldolgozni ezt az egészet. Másodszor pedig azért mert szerintem lehet hogy hülye helyzetek is előfordulhatnak.. mi van ha valamelyik barátnőd/ismerősöd felhozza, elkezd viccelődni vele kapcsolatban(esetleg egy régebbi sztorival stb) szerintem az nagyon rossz lenne neked is és később ha megtudja mi történt a másik félnek is.

Aki emiatt eltávolodik tőled az idióta!! Amugy ha az én barátnőm lennél és nem szólnál még kicsit rosszul is esne persze megérteném és 100%osan melletted állnék.

18/L

2010. júl. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
3. válszoló kivételével köszönöm szépen eggyüttérző válaszaitoka.:) Nagyon rendesek vagytok!!!:)
2010. júl. 18. 17:55
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha ezért nem is, de azért mindenképp, mert ilyen buta vagy!
2010. júl. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
először is részvétem,nem távolodnék el inkább vigasztálnalák,együttéreznék
2010. júl. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!