Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezt ti hogyan reagálnátok le?

Ezt ti hogyan reagálnátok le?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz.

Vagyunk 3-an barátnők, ezer éve ismerjük egymást, sokat vagyunk együtt, gyerekeink is.

1 hónapja terveztünk aug. 20-ra bulit, már vártuk, mert így együtt 2 éve nem buliztunk, mindenki nagymamára bízta a gyerekeket....

Szerdán beszéltem a barátnőmmel, a hétvégéről, és elkezdtünk készülődni. Pénteken csörögtem rá, nem hívott vissza, majd szombaton hívtam, nem vette fel 2*, majd a párjára csörögtem, aki miután beleszóltam letette, és írt egy sms-t, hogy Pesten vannak, nem tudják mikor érnek haza, ne várjuk rájuk(ez volt este 7 után, 8 ra volt megebszélva a találkozó), írtam vissza, hogy most ez azt jelenti nem jöttök, vagy csak késtek. Válsz: inkább ne várjatok, nem tudom.

Persze nem jöttek, amin mi berágtunk, mert annyi nem volt benne, hogy szóljon időbe, hogy .figyu programunk lett más, oda megyünk. Mi tortát sütöttünk, mert ez a hármonk közös 30. szülinapi bulija lett volna.És ő vetette fel a bulit, na mindegy, erre tegnap felhív este 7 kor, hogy bocsi, hogy nem jöttünk, de most!!! (vasárnap este) értünk haza a kertipartyról, és nem volt aki hazahozzon minket, és nem a saját kocsinkkal mentünk. Én mondtam neki, hogy annyit azért elvártam volna, hogy aznap rámszól, hogy -figyi, sajnos nem tudunk hogy hazajutni ezért le kell fujnom a bulit, sajnálom tényleg. Én erre azt mondtam, szerintem ez közel 10 éves baráság megérdemelt volna annyit, hogy telefonálsz hogy nem jöttök, vagy ilyesmi.

Erre ma kitörölt a fb az összes közös képünket, amit elég viccesnek, gyerekesnek tartok, de dühít, mert én kiállítam mindíg mellette, mikor a párja nem(pl:abortuszról én hoztam haza,mert a párja álmos volt, apukája temetésére elkísértem a párja nem, tényleg barátnőmnek tartottam)és kiiírt egy olyan idézetet: hogy amíg másokra mutogtasz a többi újjaddal maggra mutass.Ti mit tennétek, reagáljak valamit, vagy hagyjama francba. Másik barátnőnk, is tiszta ideg, nem értjük, és megbántva érezzük magunkat. Nem bántottam meg semmivel, mondom szerdán még nagyba terveztüka szombati buli. Én azt is megértem ha a párja, nem akart jönni, de miért nem lehette korrekt velünk, és miután megmondtam normálisan, hogy szarul esik, akkor meg egy ovodás módjára viselkedett.


2011. aug. 22. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én is biztos k*rva ideges lennék. Szerintem hagytam volna a **csába, elvégre már egyszer kifejtetted az álláspontodat.
2011. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Látod ő nem igazi barát :( Hagyd a fenébe!
2011. aug. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

KÖszi, csak 1* fejettem ki neki, hogy nagyon megbántott, erre nem tudott mit mondani, jött egy -bocsi-val, de hát nem volt igazi, azóta nem beszéltem vele, csak ma a fb atrakciója fogadott, azóta nem beszéltünk, és csak arra voltam kívácsi reagáljak e arra, de én is úgy érzem felesleges. És bocsi, ha hosszú volt, és kicsit zavaros...(amúgy nem hisztizek:-))) 1. válaszonak:-) )

Igen, még az háborít fel, hogy neki áll feljebb, közbe csak telefonálnia kellett volna. Tényleg ne haragudjatok, hogy ennyit írok, de megbántva érzem megem:-(

2011. aug. 22. 18:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát megpróbálhatod helyrehozni, ha nagyon bánt a dolog, és úgy gondolod, érdemes...

de egy facebook-háborúba semmi esetre se menj bele. :)

2011. aug. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyértelműen görénység amit a barátnőd csinált. Persze erre mondják azt, hogy az ilyen nem barátnő és nem kell vele foglalkozni, blablabla... De ez nem ilyen könnyű.

Természetes hogy bánt a dolog, de egy percig se érezd magad kellemetlenül emiatt. Az ő sara, neki kell helyrehozni. Ahogy kiveszem a szavaidból, még most is békülnél vele, ha legalább tisztességesen elnézést kérne, és belátná hogy hibázott.

Én azt tanácsolnám neked és a másik barátnőnek, hogy ne foglalkozzatok vele. Se a facebook-os kiírására ne reagáljatok, és ne is keressétek. Előbb vagy utóbb be kell látnia, hogy ő hibázott. Ha nem teszi meg, akkor már tényleg nem érdemes vele foglalkozni. Aki egy 10 éves barátságot így le tud zárni, az meg is érdemli.


22/L

2011. aug. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!