Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok hasonló...

Hogy reagálnátok hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés
Barátnőm állandóan azzal van elfoglalva,hogy ide mennek oda mennek...mert a férje jól keres...mi most épp rosszul állunk anyagilag...néha olyan sok,rosszul esik...voltatok már így?
2010. nov. 5. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát nem mert nem foglalkozok másokkal.


Nálunk a bővebb baráti körben sorra születnek a babák engem nem zavar hogy kinek mennyi meg hogy neveli fel. Ez kb ugyanolyan.


Utálom a rongyrázást.

2010. nov. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi...hát én is próbálok nem foglalkozni,csak néha nehéz...
2010. nov. 5. 14:15
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Nekem mindig az ad kitartást - mi se vagyunk nagyon eleresztve- hogy lehet hogy más megveszi a cipőt a siestában nekünk jó a deichmann is megint valaki megveszi a babakelengyét egyben a kenguru kidben de nekem határtalan öröm volt amikor egyenként válogattam össze a kislányom ruháit a turkálókban.


Mindenki másban jó... legyél büszke arra aki vagy és hidd el attól hogy ők utazgatnak meg élik a világukat lehet hogy 80 évesen majd rádöbbennek hogy hú voltunk

barbadoson meg thaiföldön de nem emlékszik arra hogy mikor szólalt meg a kisfia/ kislánya v. hogy mi volt a kedvenc játéka a gyerekének- ha egyáltalán lesz nekik.


Mig Ti a férjeddel az unokáitokkal játszotok a kertben.


Te döntsd el hogy melyik a jobb élet.

2010. nov. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Az én barátnőm is szereti fényzni az életüket. Én nem besszélem ki a mi anyagi helyzetünket neki. Nem azért, mert rossz, hanem mert semmi köze hozzá. Előfordul egyszer-kétszer, hogy "rosszul esik", de aztán megrázom magam. Ha neki az a boldogság, tegye. Lehet ennyivel van neki ennyi. (mondjuk én sokszor belelátok a színfalak mögé is. a pénz az ő esetükben tutira nem boldogít)
2010. nov. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Probálok nem oda figyelni néha nehéz de kibirom.

Az elöttem szoloval eggyet ertek.

Határtalan öröm látni mikor néha (évente egyszer)Sikerül eggyüt kimozdulni és elmenni nyaralni(erre mindig gyüjtünk).

Én tudom mikor lett szobatiszta,mikor bujt ki az elsö foga,mikor és mi volt az elsö szava,stb.

Viszont egyik ismerösünk azt mondta hogy olyan bárdgyu a védönöjük mert megkérdezte mikor szolalt meg elöször neki azt honnan kéne tudni.

Elvan foglalva azzal hogy minél többet megmutason neki a világbol nem ér rá azzal foglalkozni mit mond.

Csak néztem döbbenten hogy mi van?

Mindegy csak azt szerettem volna ezzel mondani hogy nem kell irigyelni ezeket az embereket mert nincs mit irigyelni rajtuk.

2010. nov. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nekem nincsenek ilyen barátnőim. Az ilyen ember maximum "kényszerbarát", értem ez alatt, hogy nincs kivel menni sétálni, stb, és itt van ő, de nem igazi lelki barát. A barátságba szerintem bele kell, hogy férjen, hogy megbeszéled vele, hogy ez neked rosszul esett, de az is, hogy ő látja, hogy ez téged bánt, így nem villog ilyenekkel.
2010. nov. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Igaz barát nem kérkedik az anyagi helyzetével, főleg, ha a másik fél nem úgy áll a pénzügyek terén. Ez számomra olyan tapintatlan. Nekem van lehetőségem megvenni ezt-azt, neki nincs. Ki tudja, mikor fordul a kocka?! A párját kirúghatják, jöhet egy betegség, és már nincs is olyan jól szituált élet...

Vagy így próbál takargatni valami hiányosságot az életében.

2010. nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Maradj meg a magad tistességes életénél. Van itt egy érdekes kis versbe szedett sztori arról, hogy másképp osztanak a szolgák, másképp az istenek. Talán ez segít megérteni: [link]
2010. nov. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi...jó volt olvasni,jól esett..
2010. nov. 5. 22:10
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Miért panaszkodsz? Ugyan ki a fenének mesélne az ember a férjéről, a nyaralásról, ha nem a barátnőjének? Nem hozhatja szóba előtted ha lelkes/boldog/izgatott egy utazás miatt, mert te megsértődsz? Remek barátnő vagy... Ne az ismerősöket hibáztasd, ha nem tudsz anyagi biztonságot teremteni magadnak, nyilván nem azért utazgatnak, hogy téged bosszantsanak. Gondolom a pénz mögött álló tanulásra, erőfeszítésre, túlórákra nem vagy irigy, ezek a dolgok nem bántják a kis érzékeny lelkedet..?


Aki meg azzal vígasztalja magát, hogy a gazdag, sokat utazgató házaspár rosszabb szülők, mint a minimálbéren és szociális segélyen élők, az legalább saját magát meg tudja győzni, hogy ez tényleg így van? Látatlanban hogyan tudsz ítélkezni?? Tévedhetsz is, lehet a gyerekkel együtt bejárják a fél világot, fizetik a külföldi tanulmányait is, miközben te a szereteten kívül semmit nem tudsz nyújtani a családodnak, és olyan szánalmas, hogy jobbnak hiszed magad másoknál, csak mert ők jobban boldogulnak az életben...

2010. nov. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!