Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tizenévesek! Mennyi pénzetek...

Tizenévesek! Mennyi pénzetek van most épp összesen és mire gyűjtötök?

Figyelt kérdés

Hogyan gyűjtöttétek? Zsebpénz (szüleitektől, ajándékba stb.), vagy diákmunkával kerestétek?

Kort és nemet is, légyszi :)


2010. aug. 22. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:

kb 700.000 ft és dolgoztam


19F

2010. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Esme.avantgarde ***** válasza:
zsebpénz,szülinap-névnap,szeptembertől meló, most tartok (1hónap után) 20000nél, basszusgitár lesz a vége,remélem.
2010. aug. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Háát nekem nem sok, 8000 forint. Avonozok, abból keresek valamennyit, szülinap-névnap, néha zsebpénz (mikor több, mikor kevesebb: van, hogy heti 2000, van hogy csak 500). A szobámat szeretném átalakítani a festés megvolt, most a bútorokat szeretném átfesteni, de idén leszek 12.-es és a szalagavatóra is egy csomó pénz el fog menni.
2010. aug. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

kb. 4000 forint, nem gyűjtök jelenleg semmire. ballagásra kapott pénz maradéka + néha modellkedek.(nemtudom mennyire számít diákmunkának?)

14/L

2010. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát jelenleg most csak 5ezer.Én évközben kapom az ipari kamarától az ösztöndíjat.3havonta 36ezer.Az ideit ráköltöttem motorra,plusz még a szülinap,névnap és egyéb ünnepekkor amit kaptam pénzt elraktam így összejött 170ezer.Ennyiből tuningoltam meg a taligám..de már bánom,ezért szétbontom és gyüjtöm a pénzt C-s meg E-s jogsira:D..A C-t már kitudnám fizetni,de a nehézpótot csak 2év múlva tehetem le 2évig kezdő jogsim van,amivel nem húzhatnák futót:D..és így gazdaságosabb egyben lerakni:D
2010. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40 ezrem van, de kell a kontaktlencsémre :)
2010. aug. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!