Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet kibírni a nyarat?

Hogy lehet kibírni a nyarat?

Figyelt kérdés
Számomra egyre nehezebbé válik a nyarak elviselése. Nem értem az embereket, akik minden nap rinyálnak a facebookon, hogy elmarad a nyár meg minden csak mert egy ideig kellemes, és normális hűvös idő volt. Meg téli kabátban! járnak amikor jó idő volt. Az egész nyár csak 40 fok, izzadsz, undorító nedves a bőrőd tőle állandóan, büdös leszel, hőgutát kapsz, alig lehet levegőt venni, sokszor napokig vagy hetekig katasztrófahelyzet van, állatok, emberek halnak meg, alig lehet mozogni, sportolni, leégsz, napszúrást kapsz meg fejfájást, megvakulsz a fénytől, a növények szó szerint kiégnek, régebbi járműveken utazni egyenesen életveszélyes, nappal nem lehet semmit csinálni, éjszaka meg nem lehet aludni, úgy kell reggel meg este kilopózni mint egy betörő amikor még kicsit hűvös van, bogarak, szúnyogok, legyek mindenhol, enni meg inni sincs kedve az embernek mert a meleg elrontja az ízeket, az étel megromlik fél óra alatt... Arról nem is beszélve, hogy az utóbbi évek nyári időjárása szerintem teljesen abnomrális a mi elhelyezkedésünkhöz. Szerintem a mi kultúránk nem ehhez az időjáráshoz alakult ki, ami mostanában van. Igazán meleg vidékeken a legmelegebb napszakban pihenni szokás, nálunk ilyet nem lehet. Mégis mit imádnak ebben annyira az emberek? Mi olyan nagy szám benne? Persze az az egy hét amíg nyaralsz, addig jó (már aki szeret nyaralni...), és az iskolásoknak szünet van. De egy átlag, felnőtt ember hétköznapokon mit tud ebben szeretni? Hogy lehet dolgozni? Én már előre rettegek, hogy mi lesz ha befejezem az iskolát és dolgoznom kell majd?

2013. jún. 15. 17:59
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
14:14 te úgy látszik minden szempontból szerencsés vagy. Nekem se tó, se irodai munka, és az emeleten lakom ami olyan mint egy üvegház.... Fújkálni én is szoktam magam, de igazából utálom, hogy vizes vagyok, az ivóvíz meg két perc undorító pisimeleg lesz.
2013. jún. 18. 18:14
 22/23 anonim ***** válasza:

Nálunk ma reggel szétdurrant a hőmérő az ablakpárkányon!

Évek óta ott van kint a párkányon, ki bírt eddig hideget, meleget.Ezt a nyarat azonban már az sem élte túl.Felment 50 fokon túl, maximumig és széttört!Most már én is kezdek félni, hogy éljük túl ezt?Nappal is rossz, de éjjel még szörnyűbb, mert az ágy is melegít és képtelenség rendesen aludni!

2013. jún. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
100%
Pocsék, ocsmány, dög nyár. Fujj, utálom. Ha kimész a partra szanaszét égsz. Otthon 50fok a házban az emeleten. Undorító. A vonat maga egy szauna, büdös mindenki. Egézs nap a melegben ájuldozol, és még az se vigasztal, h ejjel milyen jo lesz otthon, mert iszonyat forróság van a szobában. A finom meleg nyár az ami most fog jönni. A 25-28 fok. Na az jo lesz, barcsak egész nyar ilyen lenne!
2013. jún. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!