Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezt kibírni, nem...

Hogyan lehet ezt kibírni, nem lehet itt lakni?

Figyelt kérdés
kertesházas környéken lakunk, a legközelebbi szomszédunk egy "putri". Élnek ott vagy 30-an, mert több család él ott egy helyen... Én nem tudom mi van ott, gondolom hogy nem élnek örök békességben, de ki vagyok idegileg, mikor hallom a kisgyerekek bőgnek, lányok, meg a többi gyerek sikítozik, stb...
2013. ápr. 14. 14:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Nyáron be fogják kapcsolni a hangszóróikat, és egész nap nyomatni fogják.
2013. ápr. 14. 14:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Ti valami tanyán laktok?
2013. ápr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Élhetetlen lehet. Esetleg hallgathatsz fülhallgatón zenét. Vagy zárt ablakok mellett hifin, mert őket zavarná... Esetleg különböző felügyeleteknek lehetne névtelen panaszokat küldeni (ha verik a gyereket, vagy élhetetlenek e körülmények, veszélyforrások vannak a gyerekeknek, akkor a gyámhivatalt, áramlopásnál az áramszolgáltatót), de csak óvatosan, mert ha megtudják, hogy ti voltatok, akkor még rosszabb lesz nektek.
2013. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ÉLHETETLEN! Ez a jó szó! Valami helyi felügyelethez fordulhattok esetleg,de ha mondjuk verik a gyereket akkor gyámügy,bár akkor attól még ez a zenés dolog nem szűnik meg
2013. ápr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyanítom cigányok.Azok élnek így.De nehogy át menj szólni,mert a végén még neadjisten megvernek!
2013. ápr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!