Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kibírni h ne üsd agyon?

Kibírni h ne üsd agyon?

Figyelt kérdés
Tudom h hihetetlen! De képzeljétek el! A saját anyátok egy olyan betegségben szenved, ami miatt az ,,idegei tönkre mennek" emiatt nincs olyan nap, h ne ordibálna veled (akár amiatt h te nem csomagoltad vissza eléggé precízen a kenyeret a zacskóba) ne akarnál menekülni... mivel fiatal vagy - pénzed nincs h külön költözz - munkát ha kapsz is az semmire nem elég, főleg nem arra h egyedül eltartsd magad. Kibírni azt nap mint nap h ne fojtsd meg egy kanál vízben, nagy erőlködést követel. Tudom, hihetetlen, de nem tizenéves fiatal vagyok, nincs egyedül, a semmiből lehetőségem, pedig mennék ha tudnék. Idézőjelben persze h az anyám, de soha a büdös életben nem kaptam tőle egy szeretetteljes ölelést, soha nem éreztem h szeretne, ordibál velem, pedig a belem kihajtom, a pénzt leadom a ,,rezsibe" semmit nem tudok spórolni... Elegem van... Pár szívgyógyszerét be tudnám venni h ,,vége" legyen (mármint nekem), de ez a verzió sem növeli a ,,jövőképemet"... Talán ez nem is kérdés, vagy segélykérés, inkább várom olyanok válaszát akik hasonló dolgokon esnek át... Tapasztalat vagy ilyesmi... Hogy lehet ezt kibírni???
2013. márc. 14. 19:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
Sózlj az osztályfőnöknek, jelentkezz a gyámügyél és mehetsz nevelőotthonba.
2013. márc. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Huszonéves vagyok, már nem járok suliba....
2013. márc. 14. 19:59
 3/19 anonim ***** válasza:
Mi az a betegség?
2013. márc. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Költözz lakótársakkal, barátnőkkel albérletbe, vagy bérelj szobát, ahol már vannak mások is :) Így amit rezsibe adsz, azt albiba ölheted, de legalább külön leszel anyudtól
2013. márc. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Az én anyukám ugyan ez, még a kenyérzacskós dolog is stimmel. Én a főiskola ideje alatt koliba menekültem, most albérletben vagyok. Engem vert is, egyszer fordultam vissza, amikor sikerült felkelnem a földről, miután széttaposta a tüdőmet. Mindez azért, mert kértem, hadd nézhessek meg egy receptet az interneten, engedjen oda két percre a géphez. Sajnálom a dolgot. Én nem tettem semmit, megvártam a nagykorúságomat és takargattam a foltokat. Ma egészséges párkapcsolatban élek, és így, hogy 200 km-re van tőlem, egész jól kijövünk. Telefonon persze, amit megejtek heti egyszer. Más is járt már így, még rosszabbul is, ezzel vigasztalom magam.
2013. márc. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem hihetetlen, az én anyám pont ilyen, csak neki nincs semmilyen betegsége, ő alapból ilyen... Az imént azért ordibált velem, mert köhögtem és nem bírtam abba hagyni, ő meg ordibált, hogy elég már, meg hagyjam abba. Szóval ilyenek. Alig várom, hogy elköltözzek, de jelenleg kb úgy élek itt, mint egy rab. 21L
2013. márc. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
agydaganat, ami ,,nyomja" az idegrendszerét.. amióta az eszemet tudom ,,ebben nőttem fel".. amúgy ,,vidéken" lakom, akkor a munkámat is itt kellene hagynom + barátomat (akinek itthon csak fusi munkája van) szóval nem tudom... talán csak az a segítség, h ,,valakinek" ,,elmesélhettem" a történetemet....
2013. márc. 14. 20:16
 8/19 anonim ***** válasza:
És ez az agydaganat diagnosztizálva is van nála, vagy ő találta ki?
2013. márc. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
most járnak a szegedre mr-re stb. most derül ki pontosan mi ez... de kiderült, ez veleszületett daganat, amit már több mint 50 éve hordoz a fejében, és ,,csak" most derült ki.... sajnálom, jobb lett volna ha hamarabb rájövünk, talán akkor ,,gyógyítható lett volna"... sztem erre már esély sincs.... nem tudnám elhinni h valaha is megváltozik...(mármint a viselkedése stb.)
2013. márc. 14. 20:22
 10/19 A kérdező kommentje:
amúgy (ne hari nem tudom már hanyadik kommentelő vagy) nekem is volt olyan, h gyerekként kergetett az udvaron, és azt ordibálta utánam: ha nem állsz meg még jobban megverlek...
2013. márc. 14. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!