Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan szoktátok ezt...

Ti hogyan szoktátok ezt kibírni? Lent a lényeg! (14f)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a bátyám (18f) elég nagy csajozós és általában minden pénteken hazahozza a barátnőjét hétvégére. Eddig minden barátnőjével jól kijöttem, de most felszedett egy kifejezetten idegesítő, buta cigány qrvát. Tipikusan az a csaj, akin végigment a fél utca, de hulkká változik ha valaki leqrvázza, az értelmi képességei a homo habilis szintjén van, folyton hisztizik mindenért, flegma mindenkivel, és ami a legrosszabb: nagyon affektálva beszél. Azaz tipikusan az az embertípus, amitől kiráz a hideg. Ötletem sincs hogyan, de a bátyám totál belezúgott, mindent elmond neki, még a szüleinket is kipletykálja. A baj ezzel az, hogy én egy osztálytársamat, aki ismeri a lányt, megkérdeztem arról hogy milyen ez a lány, és mindenki akit megkérdeztem azt mondta, hogy egy rossz qrva, naponta mással kúratja magát, hülye az aki vele kezd. Én ezt persze elmondtam a bátyámnak, de ő ahelyett, hogy megfogadta volna a tanácsot, rögtön továbbította a ribinek, aki erre dühbe jött, és a bátyám telóján felhívott, hogy én mi a fenét képzelek magamról, mekkora egy gádzsó g'ci vagyok stb... de én letettem a telefont, jobb dolgom is van annál hogy vele foglalkozzak. De ma hazahozza a csajt a bátyám, és nem akarok vele veszekedni mert a bátyámmal vesznék össze jobban, vele meg nem akarok. Hogy vészeljem át akkor? Tippeket, tanácsokat kérnék légyszíves!

Köszi előre is a válaszokat!


2013. febr. 22. 21:21
 1/7 A kérdező kommentje:
elnézést a fogalmazási hibákért, de sietve írtam.
2013. febr. 22. 21:22
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Majd a bátyád tanulni fog, belőle mert az ember a saját hibájából tanul szinte mindig.

Nos én is jártam már hasonlóan hogy nekem is volt egy cigány barátnőm, ő kedves, aranyos csaj volt, és az a más fajta cigány volt, tehát ő nem beszélt olyan csúnyán, csak ugye voltak gondok utána, és végül megtudtam hogy milyen is valójában, mert minden pasival kikezdett, tényleg mindenkivel.

Ezzel még nem is volt baj, mert oké szeretett ismerkedni meg én is csak úgy elkezdtem vele dumálni és úgy jöttünk össze, de persze megtudtam hogy félrelépett elég csúnyán. Akkor én mondtam neki hogy elegem van belőled szia.

Na én is hasonló voltam, de valahogy mindig is vigyáztam azzal hogy mit mondok neki, mert volt olyan érzésem hogy nem hosszú távú ez a kapcsolat, és szerencsémre nem mondtam semmi olyat amivel betámadhatna.

Szóval csak annyi hogy lehetőleg figyelj a bátyádra, és lehetőleg a szüleiddel is beszéld meg ezeket a dolgokat hogy nagyon figyeljenek oda, mert a bátyád nagyot fog koppanni még az is biztos.

2013. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mielött jönnek, menj be a szobádba és maradj is ott. VAgy esetleg menj el valahová barátokhoz, nagyszülökhöz, stb hétvégére.


A szüleitek mit szólnak ehhez, hol vannak? Mert a kérdésben csak a bátyád meg te szerepeltek.

2013. febr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én eléállnék és közölném vele hogy ha úgy érzi nem igaz a pletyka akkor legyen szíves ezt fél utcával megbeszélni! azzal a lendülettel pedig faképnél hagynám.


a többit pedig tojd le, a bátyád azért zúgott bele mert ez a jómódú hölgy szerzett annyi tapasztalatott hogy átlagon felüli teljesítményt nyútson a bátyádnak. ez nem fog örökké tartani ne félj, a szerelem bizonyítottan is maxi 2 évig tart, utánna elkezd lehullani a rózsaszín köd és hacsak nem fektet bele energiát (amit kétlek) az intelligens hölgy, a bátyád hamar észre fogja venni hogy nem ő a "feleségnekvaló" nő akiről minden pasi álmodik. szóval legdurvább esetben két év, addig meg kerüld az undormány képét a nőnek, amúgy ha a bátyád ekkora kaszanova több mint valószínű hogy kevesebb idő lesz. szóval nem kell háborúzni ellene, azzal csak te jössz ki rosszul, az idő majd elvégzi a piszkos munkát :D

2013. febr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"jobb dolgom is van annál hogy vele foglalkozzak"

Tedd ezt. Majd a bátyád idővel rájön. Ha a lány nálatok van, intézd úgy hogy ne találkozz vele, vagy ha mégis, légy közömbös.

2013. febr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. az apámat nem nagyon érdekli kivel jön össze a bátyám, viszont anyukámnak nem tetszik hogy ilyen csajjal kezdett ki, de amikor ezt megemlítette akkor a bátyám hisztizni kezdett és jól összevesztek, és természetesen továbbította ezt másnap a csajnak..

első, igazad van, majd ha pofára esik akkor tanul belőle, és nem lesz többé ilyen gondja.

2013. febr. 22. 21:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a szüleidnek sem tetszik, tiltsák meg hogy hazavigye.

Legyenek a lányéknál!

2013. febr. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!