Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kibírni h ne üsd agyon?

Kibírni h ne üsd agyon?

Figyelt kérdés
Tudom h hihetetlen! De képzeljétek el! A saját anyátok egy olyan betegségben szenved, ami miatt az ,,idegei tönkre mennek" emiatt nincs olyan nap, h ne ordibálna veled (akár amiatt h te nem csomagoltad vissza eléggé precízen a kenyeret a zacskóba) ne akarnál menekülni... mivel fiatal vagy - pénzed nincs h külön költözz - munkát ha kapsz is az semmire nem elég, főleg nem arra h egyedül eltartsd magad. Kibírni azt nap mint nap h ne fojtsd meg egy kanál vízben, nagy erőlködést követel. Tudom, hihetetlen, de nem tizenéves fiatal vagyok, nincs egyedül, a semmiből lehetőségem, pedig mennék ha tudnék. Idézőjelben persze h az anyám, de soha a büdös életben nem kaptam tőle egy szeretetteljes ölelést, soha nem éreztem h szeretne, ordibál velem, pedig a belem kihajtom, a pénzt leadom a ,,rezsibe" semmit nem tudok spórolni... Elegem van... Pár szívgyógyszerét be tudnám venni h ,,vége" legyen (mármint nekem), de ez a verzió sem növeli a ,,jövőképemet"... Talán ez nem is kérdés, vagy segélykérés, inkább várom olyanok válaszát akik hasonló dolgokon esnek át... Tapasztalat vagy ilyesmi... Hogy lehet ezt kibírni???
2013. márc. 14. 19:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha meg huszonéves vagy akkor mi a bánatért nem költözöl el? Olyan NINCS, hogy nem tudsz. Dolgozol, keresel lakótársakat és kész.
2013. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szia! Le tudnád írni a többi tünetet? Tehát ezen kívül van még valami? Én anyám is pontosan ugyan ilyen. Szerintem ha apám nem lenne már rég nem is élnék, egyszer ki akart lógatni az ablakon, mert nem tudtam a leckét. Apám tartja el de mégis képes anyám úgy beszélni vele, mint más a kutyájával nem. Ugráltatja, és ha valamit egy kicsit is másképp csinál véletlenül, mint ahogy anyám akarja, képes vagy fél óráig ordítani vele. Ajándékozásnál nem hogy örülne, hogy kap valamit, soha sem volt még olyan, hogy megfelelt volna neki az ajándéka. És persze ordítva közli vagy egy órán keresztül, hogy mekkora sz*r, amikor a másik igyekezett a kedvében járni. Általában (olyan 80%-ban) tiszta idegbeteg, ha hozzá mer valaki szólni csapkod hogy mi van. Amikor meg normális, akkor pedig túl nyugodt, tehát mintha be lenne nyugtatózva. Valami nagy baj tuti van vele mert normális ember nem viselkedik így.
2013. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Az utolsó előttinek nem válaszolnék... még nem volt olyan helyzetben h TEHETETLEN... Utolsó: full ugyanez, de tényleg! esküszöm! ugyanebben nőttem fel... amúgy anyum tünetei: fejfájás (szinte naponta), ingerlékeny, ordibál, (elfelejti amit csinál pl: télen (nagyon régen-gyerekként) bevonultam egy ,,hátsó szobába" ahol nem volt fűtés - szokás szerint előle menekültem.. utánam jött - full normálisan - szinte, mintha benyugtatózva lett volna - és mondja nekem h jaj hát itt fázni fogsz, felkapcsolom a fűtést (10-12 éves voltam) esküszöm 2! perc telt el - bejött ordítva h h merészelem én pocsékolni a gázt, h merészelem felkapcsolni a fűtést, takarodjak a fűtött szobába....... (esküszöm megtörtént).... szóval ilyenek.... + még sorolhatnám.... annyi ilyen story van...
2013. márc. 14. 21:47
 14/19 A kérdező kommentje:
+ én is apukámnak köszönhetem h élek... rengetegszer kénytelenek voltunk ,,kint" aludni a kertünkben (van egy veteményes kertünk, ahol van egy házikó-de oda csak nyáron tudunk menni aludni, mivel se fűtés semmi...)
2013. márc. 14. 21:49
 15/19 A kérdező kommentje:
ilyen apró emlékek még h vettem szülinapjára egy ékszeres dobozot, (szokás szerint szar hangulatában) apu szólt rá,: h ugyan fogadd már el a gyerektől a szülinapi ajándékodat!... azt ez a f.s mi??....(ugyancsak 10 körül voltam) anyák napja.... pfff... nem is mesélem.... amúgy utolsó előtti: 70 ezres fizuból, vidéken tarts el egy albérletet, egyél, fizesd a rezsit + mivel van barátom akinek hol van munkája hol nincs, hagyd el egy olyanra akinek szintén van egy biztos 70 ezres fizuja havonta.... végülis, így választjuk meg életünk társát... amúgy meg, egyedül.... megnéznélek itt... békés megyében...
2013. márc. 14. 22:02
 16/19 anonim ***** válasza:
34%

Nekem inkább az a hihetetlen, hogy te huszonéves vagy. A helyesírásod pocsék másrészt a stílusod is a kamaszokéra emlékesztet. Ha korilag nem is de te egy akkora óriás kisgyerek vagy, hogy nagyon. Anyukád olyan helyzetben van, hogy rengeteg odafigyelést, törődést igényel. Amikor ordibál nem gondolod, hogy baja van és lehet, hogy nem veled hanem más jellegű.

És nem kell írnod, hogy miért írok nem is vagyok benne de benne vagyok. Az elmúlt félévben két szerettem halt meg. Úgy volt, hogy lehet tatám se éli meg az idei évet. De megélte. Iszonyat nehéz vele. Mama is ott van aki dettó beteg. Mindketten súlyos betegek. Mama épp, hogy képes arra, hogy pl:. kimenjen mosdóba tata erre se képes. 18 vagyok. Érettségizek alig 2 hónap múlva minden délután 3 kor érek "haza" úgy, hogy akkor megyek át főzök meg amiben tudok segítek. Sokszor 9 10 fele érek haza és a hajnalokat tanulom át. Napi szinten 3 órákat alszok.

Úgy gondolom nem sok 18 éves élte ezt át. Én mégse panaszkodok, hogy milyen nehéz, jó most leírtam, hogy lásd... Mindennapnak úgy indulok neki, hogy alig aludtam valamit mégse panaszkodok, hogy milyen fáradt vagyok meg, hogy milyen bajom van. És mindennap végtelen türelmmel vagyok szüleimmel és nagyszüleimmel szemben.


Gondolhatod, hogy milyen nehéz az, hogy két barátom féléve meghalt és alig 3 hónap leforgássa alatta majdnem még 2 embert elvesztettem.

18/l

2013. márc. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

utolso!

te nem vagy tisztâban a kérdező helyzetével.

a te sorsod is szomorú és biztos hogy nehéz.

de két külön fogalom a tied és a kérdező problémàja.

2013. márc. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
mint már írtam: nem segélykérés, inkább csak ,,örülök" h elmesélhettem vkinek a ,,történetemet"... nehogy azt hidd h az összes ismerősöm tud erről... téged sem irigyellek, sőt nem is azt mondom h nekem van a világon a legnehezebb életem (ennyi erővel, örüljek h nem etiópiában éhezem)... a helyesírásomról meg annyit h lehet h van benne hiba, plusz rövidítem a hogy-okat, de azért olvasható és kivehető az írásom, + nem olvastam vissza az írásaim, de nem hiszem h 100 szóból 2-nél több hibás szót találnál.... + lehet h lelkileg kamasz vagyok, nem tudom.. nem vagyok pszichológus... de elhiheted, nem kamuzom 24 vagyok, diploma nélkül....
2013. márc. 15. 20:48
 19/19 A kérdező kommentje:
és dolgozom, (fiatalként-itthon) ami már Magyarországon ritka...
2013. márc. 15. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!