Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 12 éves fiú verbálisan aláz...

12 éves fiú verbálisan aláz felnőtt nőt. Hogyan lehet ellene védekezni?

Figyelt kérdés

Milyen jogaim vannak egy 12 éves gyerekkel szemben, ha többedszerre azzal jön nekem, hogy "szo.pjam le a fa.szát, nyel.jek gec.it, retkes ku.rva stb..."


Feljelenthetem becsületsértésért?


2013. máj. 10. 11:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Gondolom tanítónő vagy nevelőnő a foglalkozásod. a megoldás a diktafon és az igazgatóhoz vinni az anyagot egyúttal behívni a kis retkek anyját apját és közölni velük ha még egyszer előfordul feljelentés aminek a következménye, hogy elfelejthetik a gyerek után járó támogatásokat.(persze ez nem igaz, mert a retkekkel úgysem csinálnak semmit de a segíly megvonás kilátásba helyezése hatni szokott) De az igazgató tudna lépni.
2013. máj. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem. Egyszerűen csak egy utcabeli a srác és én kismama vagyok, aki sokat tologatja a babakocsit az utcában...
2013. máj. 10. 12:33
 13/20 anonim ***** válasza:

Persze, fel lehet venni, de nem sokat érsz vele.

Csak a költözés az egyetlen megoldás, gondolj bele, hogy amikor a gyereked melletted totyog, akkor ezt kell hallgatnia, vagy megkérdez, hogy "anyuci, mi az a g.ci???"

2013. máj. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hú, elköltöznék amint lehet. Bár gondolom te sem a szép környék miatt költöztél oda..
2013. máj. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Fenyegesd meg a gyereket vagy költözz, nincs más megoldás.
2013. máj. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
2013. máj. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Menj be a rendőrségre, előtte jó, ha némi bizonyítékod is. Természetesen foglalkoznak ilyen NEM piti üggyel is, hiszen ez egyfelől zaklatás (hiába kiskorú az elkövető), másfelől pedig hosszú távon traumatizáció.


A gyereket valószínűleg otthon verik, mint a lovat, különösen az anyja lehet vele nagyon durva, ezért az első nő igyekszik ezt leverni, és különönsn azért rajtad, mert kisgyereked van.


Feljelentheted, nyugodtan. Kérj segítséget!

2013. máj. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

17-es

De jó lenne, ha tényleg segítenének.Már az is jó, hogy itt kibeszélhettem magam. Ha a rendőrök nem is csinálnak különösebben sokat, csak támogatóan fogadnának, már azért is nagyon hálás lennék.

2013. máj. 10. 17:08
 19/20 anonim ***** válasza:
fúj és ezeknek adják a segélyt.....
2013. máj. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kezd el róla terjeszteni, hogy homokos. Hamarosan kisebb baja is nagyobb lesz annál, minthogy veled kötekedjen.
2013. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!