Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 12 éves fiú verbálisan aláz...

12 éves fiú verbálisan aláz felnőtt nőt. Hogyan lehet ellene védekezni?

Figyelt kérdés

Milyen jogaim vannak egy 12 éves gyerekkel szemben, ha többedszerre azzal jön nekem, hogy "szo.pjam le a fa.szát, nyel.jek gec.it, retkes ku.rva stb..."


Feljelenthetem becsületsértésért?


2013. máj. 10. 11:57
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Csak azt ne mondjátok, hogy tűrnöm kell. Mert én ezt már nem vagyok hajlandó eltűrni.
2013. máj. 10. 11:58
 2/20 anonim ***** válasza:
Állísd falhoz és magyarázd meg neki komolyan és határozottan hogy vegyen vissza mert ő még csak egy kis takony, és amit csinál nem menő. Beszélj a szüleivel, mondd el nekik hogy miket csinál a kisfiúk. Jó türelmes vagy. A helyedben én már akkora pofont adtam volna neki hogy a tenyerébe számolná a fogait.
2013. máj. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
cigány?
2013. máj. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Csak anyja van, aki nem hiszi el, hogy a kisfia ilyet mond, mert otthon soha....

Nem állíthatom falhoz, pláne nem üthetem meg. Azonnal engem jelentenének fel. Pedig nagyon de nagyon ráférne a verés...

Amúgy tombolni is szokott, meg dobálózni is kővel, meg ollóval...csak úgy...

2013. máj. 10. 12:06
 5/20 A kérdező kommentje:

igen cigány...


az anyjához visszatérve, ő nemhogy nem hitte el, hanem engem kezdett el támadni, hogy én másztam rá a kisfiára és én bántom őt....pedig én már tényleg messzire kerülöm, hozzá sem szólok, rá sem nézek, rá se köszönök...

2013. máj. 10. 12:07
 6/20 A kérdező kommentje:
Ha bemegyek a rendőrségre ezzel tennének valamit vagy körberöhögnének?
2013. máj. 10. 12:08
 7/20 A kérdező kommentje:

De van egy másik 10-12 éves cigány kiscsaj is, aki már letolta a gatyáját, bugyiját előttem, meg a kisbabámat megdobta paradicsommal...amikor rászóltam, annyit válaszolt vissza, hogy az anyja olyan kemény, hogy az xy-nak is kést tett a torkára, úgyhogy vigyázzak magamra...

Akkor is felhúztam magam rendesen, de aztán nem mentem sehová...nem volt folytatása.

De ez a fiú, most már naponta direkt megtalál és ilyeneket szövegel. (Még azt is hozzá szokta tenni, hogy dög.öljön meg, haljon meg....)

2013. máj. 10. 12:12
 8/20 anonim ***** válasza:
telefonban van kamera és mikrofon használd
2013. máj. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Oké. Felveszem, de érek vele valamit? Foglalkoznak ilyen "piti" üggyel?
2013. máj. 10. 12:17
 10/20 anonim ***** válasza:
Akár tetszik, akár nem, az lenne a megoldás, hogy egyszerűen meg sem hallod. Azért csinálja, mert látja, hogy magadra veszed. Ha nem lenne semmi hatása, akkor előbb-utóbb megunná.
2013. máj. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!