Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akkora pancser vagyok. Mit...

Akkora pancser vagyok. Mit csináljak hogy figyelmesebb legyek?

Figyelt kérdés

Fel akartam most az előbb hívni az ismerősömet. Neki is 94-el kezdődik a telefonszáma, és nekem is. Nem vettem észre, automatikusan az én számomat hívtam, csak a 30-as változatát (mivel akit hívni akartam, az 30-as, én 20-as vagyok). Felvette valaki, hasonlított a hangja arra akit én akartam hívni, de nem szóltam bele, kicsit meglepődtem, nem tudtam hogy jó számot hívok e. Letettem a telefont, akit tévesen hívtam az visszahívott, kinyomtam. Aztán én okos, írtam sms-t neki, hogy bocsi, ne vegye zaklatásnak, csak nem tudtam hogy 20-as vagy 30-as számot kell e hívnom, meg hogy hasonlított a hangja arra, akit hívni akartam. De persze az sms meg kijelzi a számom, tehát most azt gondolhatja hogy magamat akartam felhívni. Most az előbb esett le minden. Gondolom most keményen röhögnek rajtam (hallottam a háttérben hogy többen vannak) Mit csináljak? Igen tudom, nem kellett volna SMS-t írnom, de annyira bántam hogy nem szóltam bele, ilyen vagyok.


Egyébként hogy jobban érthető legyen


Akit hívni akartam (telefonszáma): 063094XXXXX

Akit hívtam: 063094zzzz

És az én száom: 062094zzzz (tehát 94-től megegyeznek a számok, annak a telefonszámával akit hívtam)


Gondolom ezt is szuperül írtam le. Annyira kivagyok már. Bocsi kérdésért, le kellett írnom. de mit gondolhatnának már, mintha magamat akartam volna felhívni... Még hogy nem voltam biztos benne hogy 20-as vagy 30-as. Istenem...


2013. ápr. 28. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
te tényleg elég nagy lúzer lehetsz
2013. ápr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:) Előfordul, ha nem ismered miért érdekel hogy mit gondol? Amúgy aranyos sztori, bele kellett volna szólni a telefonba hogy ne haragudj, téves és semmi nem lett volna. Így se lett semmi.
2013. ápr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDDDDD micsoda probléma:D de tényleg pancser vagy, ha ekkora problémát csinálsz belőle :D ráadásul ismeretlen ember előtt, telefonon "égtél" be. huha
2013. ápr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Akkora pancser vagyok."

Először is ezt ne szuggeráld magadban! :) Ahogy a disznó vicc is tartja: "Tévedni emberi dolog" - mondta sün és leszállt a drótkeféről.


Bizonyára van eset, amikor valami jól sül ki, akkor azt könyveld el, hogy tudod te jól is csinálni a dolgokat.

2013. ápr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sokat bénázom,de később még jó sztori lesz belőle :)
2013. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!