Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A keresztanyám leszólt hogy...

A keresztanyám leszólt hogy milyen "pancser" vagyok. Tényleg az vagyok?

Figyelt kérdés
Ma a keresztanyámmal elmentünk megnézni egy autót. Hirdetést felhívtam, használt autó tulajtól stb. Már a telefonban is szimpatikus volt a pasas, de mikor találkoztunk majdnem elájultam tőle. Jóképű volt, udvarias, kedves. Na de a lényeg: 3 alkalommal is elkezdett velem poénkodni, nekem meg nem esett le. Vagyis utólag esett le hogy mi is volt a vicc, és tényleg vicces volt, de annyira zavarban voltam már attól is hogy rám nézett, hogy alig tudtam megmukkanni. A keresztanyám szerint tetszettem neki és azért poénkodott velem. Ilyen esetben ti hogy viselkedtek? Mindig ez van velem, hogy olyan társaságában aki tetszik nem tudok megszólalni...
2012. febr. 25. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Lesz még ezer más pasi :) Nem Ő az egyetlen, aranyos volt, hogy viccelődött, de most nem dől össze a világ, keresztanyudnak meg mondd meg, hogy koppanjon le rólad, és ne pancserezzen, ne rajtad élje ki, amit Ő szeretett volna kapni.
2012. febr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 fúróferkó ***** válasza:
40%

Tényleg az vagy.Ez azért van mert rövid életedben többet ültél a monitor előtt,mint a való életben élő emberek között.

Egyszer csak nem virtuális emberrel csevegsz és máris probléma van:Jééé,hisz ez éppen olyan mint amit a guglin olvastam,csak szaga is van!

2012. febr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Második: Szakadok : D ' ez olyan mint a gugliba csak szaga is van' ÁÁÁ röhögőgörcs
2012. febr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem voltál pancser,csak mulya,mert elszalasztottad a kínálkozó lehetőséget egy kiadós flörtre egy jó pasival.Nem baj,ez még nem a világvége,ez legyen a legnagyobb bajod!Így legalább tudni fogod legközelebb,hogyan viselkedj ilyen szitukban,hogyan kezeld a helyezted,és fordítsd a javadra.Ne félj,fogsz Te még annyit flörtölgetni jó pasikkal,hogy hajjaj! :-)
2012. febr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat kedves első és negyedik!


Amúgy velem az a baj, hogy nem tudok így hirtelen szituációkban gondolkodni. Mármint akkor hirtelen nem vág az eszem, csak miután eltelik egy kis idő, akkor esik le hogy ezt meg azt kellett volna mondani....Meg mondjuk ezek alapján nem is biztos hogy tetszettem neki, csak idegesít hogy egy jó pasi szóba állt velem, én meg ilyen mulya voltam...grrr

2012. febr. 25. 21:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Legközelebb könnyeben megy :) Olyan mint a kiszáradt bicikli lánc, meg kell kicsit olajonzi aztán könnyen gurul a bicikli : D Bocsi, más példát nem tudtam:) Ez egy jó pont volt, hogy van benned valami, ami bejön a helyes pasiknak: ) első voltam:) Sok sikert
2012. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!