Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 eves vagyok a keresztanyam...

22 eves vagyok a keresztanyam miert nem erdeklodik felolem?

Figyelt kérdés
10evbe egyszer beszelunk,igaz van 7 gyereke de nincsenek gondjai meg ilyenek
2010. júl. 18. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi honnan tudjuk?! Lesz@r szerintem....
2010. júl. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7 gyerek épp elég gond. Érdeklődj t őfelőle. Ha a hegy nem megy Mohamedhez...
2010. júl. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Velem sem foglalkozik az enyém, tesómat meg egyenesen utálja az ő keresztanyja- megjegyzem, ok nélkül.

Vannak olyanok, akik nem megfelelőek a keresztanya szerepre, csak nem tudom, minek vállalják el.

2010. júl. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utánam Apum sem érdeklődik, még telefonon sem... egyszerűen nem férek bele az életébe (elváltak a szüleim) , szóval szerintem ez nem akkora tragédia, főként, hogy soha nem is volt szoros a kapcsolatotok.
2010. júl. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22 évesen ezen aggódni? Igazán.. ha szeretnél vele kapcsolatot elég nagy vagy,hogy meglátogasd .. De egyébként ez ma már nem olyan nagy dolog. miért kéne veled törődjön tán árva vagy? Én a kerszetszüleim közül két keresztanyán 5 évente 1x ha látom és semmi gáz.
2010. júl. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém szerintem több mint 10éve nem látott. De simán lehet, hogy több, a gyerekei sem ismernek meg, nemhogy ő.. Sosem érdeklődött felőlem. Jól esne ha néha érdeklődne. Bár már nem érdekel ennyi idő után. Valahogy így alakult a mi családunkban. Pedig nincs harag köztünk.
2010. júl. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!