Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a megoldás? Keresztanyám...

Mi a megoldás? Keresztanyám kikészít 2.

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Egy egész regényt írtam,ez a családom története.Sokan írták,hogy nem értik azt,hogy mi a problémám,és meg is értem.És persze ezt a hosszú sztorit végigolvasni sok.Még nekem is!Pedig én írtam.

Szóval az lenne a problémám,hogy szeretnék keresztanyámmal közömbös lenni,és nem szeretném,hogy megtudja,hogy szívemből gyűlölöm,mert minden okom megvan rá,kihasználja az egész családot,de teszi a szépet,és így megy mindenki vidáman tönkre ő általa!

DE ÉN NEM AKAROK ezek közé a vidáman tönkre menő emberek közé tartozni..csak a szeretetüket akarom élvezni,és nem akarok a családom ügyeibe belefolyni..

..elszeretném érni,hogy engem jobban szeressenek,nekem higyjenek mindig,és anyám ne hallgasson erre a vérszívóra,akit keresztanyámnak hívok!

Mert állítom,hogy jövőre is lesznek gondjaim,keresztanyám beleszól abba is,hogy anyám engem hogyan neveljen..pedig anyámm nagyon jól nevel,minden elismerésem neki!

Mindent megad,a szeretettől kezdve bármit..(:

De ez aa nő TÖNKRETESZI még az anya-lánya kapcsolatot is!Mert anyám hallgat rá mindenben.

Ha keresztanyám azt mondja,hogy "gyere menjünk el a Tescoba!",akkor anyám ugrik,kijár a kocsival és megyünk a Tescoba.Ha keresztanyám azt mondja,hogy "gyere velem epret szedni,szedj az én fiamnak is,én meg magamnak szedek!" akkor anyám megy,és megteszi keresztanyámnak.És keresztanyám sokszor csinálta azt velem,hogy azt mondta nekem,hogy:"Gyere el unokatesódékhoz,gyere el főzz velem,gyere el takarítani,szedjünk cseresznyét!" ..én elmentem..pedig csak kihasználta a segítségemet..:@

Ha ellenkeztem,mert nem volt kedvem elmenni babázni,akkor leb_szatott anyámmal.

Na ezt nem akarom megint..


2010. jún. 17. 15:00
1 2
 1/12 Réti bubuzér ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy tanulnod kell :) Nálam ez 100%-os volt basztatás ellen :)
2010. jún. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nyáron tanulnom kell?:D végülis,jah:D egy jó tipp majd jövőre..

és most nyáron??most mi legyen a kifogás?:D

2010. jún. 17. 15:06
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Az, hogy ne strapálja magát nincs kinek elnyerni a tetszését...
2010. jún. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyszerűen ne foglalkozz vele! Mondd meg,h nem érsz rá,mert egy barátnőddel találkozol, és különben is most kezdődött a nyáriszünet! Ha meg emiatt megutál,így járt! Ne ő ossza be a te életedet!
2010. jún. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, én sem keresgetném az indokokat. Eddig tartott, besokalltam, és innentől engem ne ugráltasson. Egyszer kell keménynek lenni, aztán megoldódik.Minél inkább húzza az ember, annál tovább kell üríteni a keserű poharat.
2010. jún. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Légy keresztapa, nem mer majd hívni sehova a keresztanya.
2010. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tiszta öszeesküvés elméleted van amit keresztanyád irányít középről mint valami pók. Ha ennyi ember sz@rik észre venni milyen ember akkor ezekután megse próbáld.

Egyszerűen mivel tudod milyen ember ezért hagyd a pics@ba, és ne foglalkozz vele. Nehogy már egy ilyen ember miatt légy kiakadva, van elég kiskutyája akit ugráltat már bocs. Lépj le othonról reggel s akkor hiába keres, hogy csináld ezt, csináld azt téged úgyse talál.

Anyádnak szólj, hogy elmész starndra, barátnőzni, gyümölcsözni, moziba ő meg nyeljen karót.

2010. jún. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Megoldódott a helyzet,a kedves ismerősömmel együtt elmondtuk(nem önszántunkból) azt,hogy keresztanyám terjesztette a hírt,hogy apám 150 ezer forintot ellopott tőlük,holott a szerencsétlen kis alkalmazottjuk volt az.Vegyék már észre a fejüket ezek a szerencsétlenek!

És ismerősöm azt is hozzátette(és minden igaz),hogy ketesztanyám neki még azt is elmondta,hogy összeült a "családjuk" és megbeszélték,hogy apám lopta el tőlük a pénzt..:@ és az egyik ribanc még be is vette:@:@ fúú de ideges vagyok:S

2010. jún. 17. 21:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Mit szóltak hozzá a szüleid? Ezekután én a házba se engedném be. :S Ha valaki lopással gyanúsít akkor fejre is álhat nem segítenék neki.
2010. jún. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Anyám sírt,apám még nem tudja.Apám be sem engedné őket a házba sem!Az ismerősöm ki volt akadva(ő nem családtag és nem is rokon,anyámnak a volt munkatársa,anyám barátnője),neki csak egy súly volt ez a válán..és azért mondtuk el,mert anyum felhozta a témát,hogy apám hallotta valakitől,hogy azt terjesztik a helyiségbe(ahol lakunk),hogy ő lopta el keresztanyámtól a 150 ezer forintot...:@ HOLOTT EZ TÉNYLEG NEM IGAZ,APÁM NEM LOPNA A SÓGORNŐJÉTŐL,bármilyen viszonyba vannak is,mert azért csak a sógornője,basszus..és az egész község tudja,hogy mi becsületes emberek vagyunk,senki sem hiszi el,különben miért mondták volna el apámnak,hogy "figyelj,azt terjesztik ám rólad,hogy 150 ezer forintot elloptál a sógornődéktől!"
2010. jún. 17. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!