Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a megoldás? Keresztanyám...

Mi a megoldás? Keresztanyám kikészít 2.

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Egy egész regényt írtam,ez a családom története.Sokan írták,hogy nem értik azt,hogy mi a problémám,és meg is értem.És persze ezt a hosszú sztorit végigolvasni sok.Még nekem is!Pedig én írtam.

Szóval az lenne a problémám,hogy szeretnék keresztanyámmal közömbös lenni,és nem szeretném,hogy megtudja,hogy szívemből gyűlölöm,mert minden okom megvan rá,kihasználja az egész családot,de teszi a szépet,és így megy mindenki vidáman tönkre ő általa!

DE ÉN NEM AKAROK ezek közé a vidáman tönkre menő emberek közé tartozni..csak a szeretetüket akarom élvezni,és nem akarok a családom ügyeibe belefolyni..

..elszeretném érni,hogy engem jobban szeressenek,nekem higyjenek mindig,és anyám ne hallgasson erre a vérszívóra,akit keresztanyámnak hívok!

Mert állítom,hogy jövőre is lesznek gondjaim,keresztanyám beleszól abba is,hogy anyám engem hogyan neveljen..pedig anyámm nagyon jól nevel,minden elismerésem neki!

Mindent megad,a szeretettől kezdve bármit..(:

De ez aa nő TÖNKRETESZI még az anya-lánya kapcsolatot is!Mert anyám hallgat rá mindenben.

Ha keresztanyám azt mondja,hogy "gyere menjünk el a Tescoba!",akkor anyám ugrik,kijár a kocsival és megyünk a Tescoba.Ha keresztanyám azt mondja,hogy "gyere velem epret szedni,szedj az én fiamnak is,én meg magamnak szedek!" akkor anyám megy,és megteszi keresztanyámnak.És keresztanyám sokszor csinálta azt velem,hogy azt mondta nekem,hogy:"Gyere el unokatesódékhoz,gyere el főzz velem,gyere el takarítani,szedjünk cseresznyét!" ..én elmentem..pedig csak kihasználta a segítségemet..:@

Ha ellenkeztem,mert nem volt kedvem elmenni babázni,akkor leb_szatott anyámmal.

Na ezt nem akarom megint..


2010. jún. 17. 15:00
1 2
 11/12 Réti bubuzér ***** válasza:
Én megszakítanék vele minden kapcsolatot. Levegőnek nézném, és kész. Ha megkérdezi miért, a válasz: MERT HAZUDSZ!
2010. jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Anyám ezt nem engedi,és kérte is,hogy én ne mutassam ki,hogy bármiről is tudok..

és nem is szeretnék semmit sem kimutatni,mert én nagyon szeretem az ismerősömet..miatta sok mindent megtennék és lenyelnék(mármint így gondot)

2010. jún. 19. 00:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!