Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám feldolgozni több,...

Hogy tudnám feldolgozni több, mint 1 éve elvesztett keresztanyám halálát?

Figyelt kérdés
Az a probléma ha róla kérdeznek mindig elsírom magam.hogyan tudnék ezen a helyzeten változtatni? légyszi pszichológust ne írjatok
2009. szept. 4. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez az élet rendje,egyszer mind meghalunk. 1év még nem olyan nagy idő,az jó hogy gondolsz rá. Az nem biztos hogy az idő majd segít,és természetes hogy fáj hogy elment. Nekem januárban halt meg keresztapám,5éve apukám és még sok mindenki. A mai napig sírok!
2009. szept. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 22 éve nem tudom feldolgozni édesanyám halálát, pedig akkor csak 9 éves voltam. A fájdalom enyhült, néha előtört... Ez természetes. Idővel Te is kevésbbé fogod érezni ezt a fájdalmat, de elfelejteni sosem fogod és ez így van jól. Az pedig hogy sírsz azért jó, mert kiadod a fájdalmad és nem később fog hirtelen előtörni egy depresszióval, vagy bármilyen mentális problémával.

Őszinte részvétem!

2009. szept. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Idővel. Közhely, de sok idő kell. Én a testvérem veszítettem el 20 évesen egy balesetben. 7 éve történt, mégis néha elfog a keserűség. Azóta született egy gyünyürű kisfiam, de semmi nem pótolja őt.
2009. szept. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia drága,én hiszek abban,hogy ha Valaki tiszta szívből,igazán szerette az elhunyt illetőt,akkor ez soha nem fog enyhülni! Ha tudnád... mindenki elveszíti akit szeret! Én is sok embert elveszítettem,utoljára a Keresztlányomat 3 és fél évesen!!!

Ami talán egy kicsit nyugtat,hogy írok,verseket,ebben le tudom írni,amit érzek,ez sokat segít! Tudom ajánlani a poet.hu.-t!

2009. szept. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Dianetika tud segíteni maradéktalanul kezelni a terhedet. Csináltam, és működik. Kár, hogy sok róla a pletyka, mert sok embernek segíthetne.

www.dianetika.hu

Budapesten: Erzsébet krt. 5. Dianetika Központ

Ha oda elmész, és elmondod, hogy Dianetika terápiát szeretnél, akkor fognak tudni segíteni.

2009. szept. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a választ
2009. szept. 9. 18:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!