Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek a párotokkal közös...

Nektek a párotokkal közös vagy különböző a baráti társaságotok?

Figyelt kérdés
És hogyan élitek ezt meg? Jó így vagy nem?

2013. ápr. 12. 15:49
 1/9 A kérdező kommentje:
ja, és azt kifelejtettem, hogy olyanok válaszát várom elsősorban, akik együtt élnek, vagy már házasok
2013. ápr. 12. 15:50
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs túl sok igazi barátunk, ha a haverokat leszámítjuk. Nekem egy barátnőm, neki is csak egy-két barátja. De ők ugyanúgy a másikunkkal is jó viszonyban vannak, már az elején egész jól összebarátkoztunk egymás barátaival. Ha néha elmegyünk szórakozni és nem kettesben akkor is közös a társaság.
2013. ápr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Közös lett az évek alatt.

Igaz,sokan lemorzsolódtak,de legalább csak az igazi barátok maradtak.

2013. ápr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk közös, ahogy a főbb hobbijaink is azok. Ez így teljesen jó :) Illetve persze vannak olyan kedves netes ismerősök, akikkel csak az egyikünk levelezget, s ha egy ilyen személyes síkra terelődne, akkor már megismerné a másikunk is.
2013. ápr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Közös.

Sőt mi is csak barátok voltunk 8 éve, ugyanabba a baráti társaságba jártunk ki minden hétvégén.

2013. ápr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
A legtöbb barátunk közös. Vannak akiket közösen ismertünk meg, és vannak akik úgymond "hozott", barátok, ők régebben csak egyikünk barátai voltak, de azóta közösek. De mindkettőnknek vannak olyan barátai, akikkel csak egyikünk jár inkább össze, a másikunknak ők inkább csak jó ismerősök.
2013. ápr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk vannak közös barátaink, akikkel együtt járunk össze, de nekem vannak olyan barátnőim, akikkel csak én szoktam találkozni, és a férjemnek is vannak olyan haverjai, akikkel csak ő jár össze. Nincs ezzel semmi gond!
2013. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Közös baráti társaság által jöttünk össze, és ez szerencsére még mindig megvan, alkalomadtán 1-1 új emberrel is bővül a csapat. Páromnak nem igazán vannak más barátai, nekem igen, ismer is néhányat közülük, bár azokkal baráti viszonyban inkább csak én állok.
2013. ápr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van, hogy barátnőm Felvidéken lakik... a magyar barátnőivel én is mondhatni jóba vagyok, a szlovákokkal nem tudok jóba lenni, mivel csak kézzel-lábbal tudnánk kommunikálni :)
2013. ápr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!