Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti nem tapasztaljátok, hogy...

Ti nem tapasztaljátok, hogy mostanában a nők hordják a nadrágot?

Figyelt kérdés

Közvetlen példáimban is vannak, kiemelek egyet most:


-Férfinek látványosan 'kuss' a neve.

-Nem lehet szenvedélye, dolgozzon, meg ott a család.

-Költöznek, nő kitalálja hova, ő viheti az állatát, a férfi mondjon le róla, adja oda valakinek, ő nem hozhatja (ebben az a fura,hogy ha 2 macskáról beszélünk, és eddig is megvoltak egymás mellett, nem tökmindegy, hogy akkor a férfi macsekja is megy, vagy csak a nőé.Milyen boszorkánynak kell már lenni ahhoz,hogy elnézze ahogy a férje szenved, ha nagyon hozzánőtt a cicusa/kutyusa/hörcsögje/papagája/tengeri malaca/bármilye, most a cica csak egy pl volt)

-Férfinek semmi, nőnek nem akármilyen híres magazinok,sminkek,ruhák, magassarkúk, minden ami belefér.



Egyre többet látom ezt, ez a helyzet ezzel a pasival szemben engem teljesen megrázott, én nem tudnék olyat tenni, amivel bántom azt akit mindennél jobban szeretek... Vagy én vagyok lelkis, vagy egyszerűen ilyen ez a nő,és ez csak pont egy ritka eset,és nem sűrű.Ebben mélyen reménykedem.


2013. jan. 24. 20:30
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

:/ Na végülis igaz, csak az ilyen nőszemélyek kellenek minden valamire való Férfinek.

Aki se nem, műmájer,vasalthajú,cicafiú,

se nem abnormális, aggresszív állat.

=/ Nincs igazság

2013. jan. 25. 23:14
 22/23 anonim ***** válasza:

:/ Na végülis igaz, csak az ilyen nőszemélyek kellenek minden valamire való Férfinek.

Aki se nem, műmájer,vasalthajú,cicafiú,

se nem abnormális, aggresszív állat.

=/ Nincs igazság


Hidd el jobb nélküle. Az előző párom is annyira döntés képtelen volt, hogy már nem azt éreztem hogy a barátnője vagyok, hanem inkább azt hogy egy 5 éves gyerek anyja. a hiba bennem volt,mert én férfit akarok, aki határozott nem pedig egy papucsot akivel azt csinálok amit akarok

2013. jan. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm, így van egyébként:). Hozzám lehet nem is ilyen illene, én nem valami udvari bohócot szeretnék, hanem lehetőleg egy férfit.

Köszönöm :)

2013. jan. 26. 16:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!