Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti nem tapasztaljátok, hogy...

Ti nem tapasztaljátok, hogy mostanában a nők hordják a nadrágot?

Figyelt kérdés

Közvetlen példáimban is vannak, kiemelek egyet most:


-Férfinek látványosan 'kuss' a neve.

-Nem lehet szenvedélye, dolgozzon, meg ott a család.

-Költöznek, nő kitalálja hova, ő viheti az állatát, a férfi mondjon le róla, adja oda valakinek, ő nem hozhatja (ebben az a fura,hogy ha 2 macskáról beszélünk, és eddig is megvoltak egymás mellett, nem tökmindegy, hogy akkor a férfi macsekja is megy, vagy csak a nőé.Milyen boszorkánynak kell már lenni ahhoz,hogy elnézze ahogy a férje szenved, ha nagyon hozzánőtt a cicusa/kutyusa/hörcsögje/papagája/tengeri malaca/bármilye, most a cica csak egy pl volt)

-Férfinek semmi, nőnek nem akármilyen híres magazinok,sminkek,ruhák, magassarkúk, minden ami belefér.



Egyre többet látom ezt, ez a helyzet ezzel a pasival szemben engem teljesen megrázott, én nem tudnék olyat tenni, amivel bántom azt akit mindennél jobban szeretek... Vagy én vagyok lelkis, vagy egyszerűen ilyen ez a nő,és ez csak pont egy ritka eset,és nem sűrű.Ebben mélyen reménykedem.


2013. jan. 24. 20:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát én inkább pont az ellenkezőjét tapasztalom ismerősi körben.

Az persze nem rázna meg, mi?


Szerintem meg az a normális, ha nincsen ez a "kihordja a nadrágot dolog".

2013. jan. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Miért ne rázna meg? Miből olvastad ezt ki? Mi ez a támadás? Ember-Ember.

Most épp pasi volt a környezetemben ilyen szituban ezért ez rázott meg jobban.

Ha hallom,hogy megütnek egy nőt az ráz meg jobban...

2013. jan. 24. 21:32
 13/23 anonim ***** válasza:

A fordítottja sokkal gyakoribb. Nem véletlenül jöttek létre szervezetek, alapítványok nők védelmében / pl. NANE /.

Hogy nő terrorizáljon férfit, nem gyakori. Nagyon gyenge jellemű férfi lehet, nem csak simán birkatürelmű.

Egyszer a tévében mutattak egy pasit / németországi eset /, akit szabályosan nyomorékká vert a felesége. Ütötte, hozzávágott dolgokat, a férfi hallása is megsérült, és a szeme is, ennek következtében megvakult. Simán börtönt érdemelt az a némber, nem tudom, végül kapott-e valamilyen büntetést. És a hülye férje, még ezek után azt mondta, hogy még mindig szereti, de már nem tud vele élni.

Egyik szomszéd házban lakó ismerős házaspárból is a néni elég csúnyán tud beszélni a férjével, akinek kicsit az eszével gondok vannak.

Végül is, mindegy, férfi vagy nő, egy kapcsolatban se lenne szabad bántani a másikat, nemcsak testileg, lelkileg sem. Ha ilyet tapasztal valaki a társában, mindenképp ott kell hagyni és új életet kezdeni, még ha nem is egyszerű. Mert nagyon rossz lehet a vége.

2013. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen,én korbáccsal,meg ostorral várom haza a férjemet.Muhaha.

Üdv Szado MAMI

2013. jan. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

hogy miért hagyja? mert nyilván kényelmes. ezt hozta magával otthonról, ahol az anyukája mondta meg mindig mi legyen. így ő nem került stressz helyzetbe, nem kell dönteni, másé a felelősség. eléggé kényelmes dolog.



az előző párom volt ilyen hogy mindenért nyaffogott (férfi létére) pl hétvégére akart magának venni bort. azért mondom hogy magának mert én nem iszok, ellenben jöttek volna át haverjai, és nekem hisztizett a boltban hogy én miért nem segítek választani meg milyen szívtelen vagyok amiért azt mondom hogy nekem mindegy milyet vesz. De persze ha mondtam valamit akkor az nem volt jó, vagy kétszázszor rákérdezett hogy biztos?


én meg mondtam hogy egy közel 30 éves FÉRFI ne játsszon már 5 éves gyereket, mert nem azért vagyok vele...

2013. jan. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Igen, az lehet a helyzet, hogy a férfi határozatlan, esetleg egyenesen döntésképtelen, ezért a nőre bízza a dolgokat otthon. Ez aztán idővel elfajulhat, a nő elképzelhető, hogy túlzásba esett. Ezt az általad leírtakból nem lehet jól megítélni, mivel elfogult vagy, mert vonzódsz a pasihoz.
2013. jan. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Én egy ilyet ismerek és az apám barátnője. Eleinte tök cuki, aranyos, kedves volt, aha, aztán apám megszívta vele. De ő a hülye, megmondtam neki, hagyja a halálba, de nem... a nőnek már szeretője van mellette, csak arra kell neki apám, hogy dugja valaki, legombolja, megcsináljon helyette dolgokat.

Mondtam apámnak benned sincs tartás, de meg is érdemled, ha ilyen ökör vagy.

23/L

2013. jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, most itt épp csak lelki bántásról van szó, de tényleg hülye a pasas,utolsó apukád is, hasonló jellemű mint az általam említett.


' mivel elfogult vagy, mert vonzódsz a pasihoz.'


De látom:(. Az egészben a vicc,hogy ilyen kell neki,persze aki tisztelné Őt, azon keresztül tipor:/.

Fáj ez így:(.

2013. jan. 25. 15:58
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
Ezek a liberális feminista értékek. A média nyomatja ezerrel a férfigyűlöletet. Érdemes rákeresni a svéd feminizmusra. Szervezetek alakultak a férfiak ellen feminista pártok, női kvóta. Férfi adó bevezetése is felmerült.
2013. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

magának akarja. igaz nő vagyok de ha összekötlözésről lenne szó és a párom azt mondaná hogy az ő kutyája jön az enyém meg mehet ahova rakom (nekem kutyám van nem macskám) akkor a pasit vagy kidobnám vagy mondanám hogy hát akkor mégse butorozunk össze bocs.


szóval ha a pasast annyira zavarná a dolog akkor már rég ott hagyta volna a hölgyet, azaz nem kell őt sajnálni

2013. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!