Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik mostanában szeretnének összeköltözni a párjukkal? Hány évesek vagytok? Mennyi idő után?

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 16:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
27 és két év után, idén tervezzük az összebútorozást.
2013. jan. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeptemberben fogunk valószínűleg osszekoltozni, de az is lehet, hogy mg várnunk kell egy evet sajnos. 19L, 21F szeptemberben leszünk 3eve egyutt.
2013. jan. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hova költöztök? Albérletbe, lakásba? Hogy számoltok kb.mennyiből jöttök ki egy hónapban?
2013. jan. 15. 16:34
 4/14 anonim ***** válasza:

Mi most költöztünk hivatalosan is össze kettesbe, és kb. 100 000 kell, hogy egy garzont fenn tudjunk tartani, és még kajára is jusson.


22 évesek vagyunk 2 éve együtt :) Amúgy már eddig is együtt laktunk, csak még más emberekkel is társbérletben.

2013. jan. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

100 000? azt hogy csináljátok? csak a bérleti díj min 40 és akkor még rezsit is fizetni kell.

mi most költöztünk 2 hete, 8 hónap után, 21 és 24 évesek vagyunk

2013. jan. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mi összeköltöztünk, már az első napon :) Nem tartunk fent egy egész lakást, csak egy szobát bérlünk, ez fixen havi 50 ezer rezsivel együtt. (Az előző barátommal egy kis lakást béreltünk, az 90-100 ezer volt összesen havonta.)

A többi költségünk kb ugyanannyi maradt, én szoktam főzni, azt esszük vacsira és másnap azt viszem ebédre, a párom menzán eszik ebédet. Kajára olyan 40-50 ezer körül költünk havonta, de ez változó, ha pl. meglátogatjuk a szüleink, van hogy annyit küldenek velünk, hogy egy hétig is azt esszük :)

A többi költség annyi, amennyi keret van rá, ruházkodásra alig költünk, szórakozásra és utazásra már többet. A párom autózik, annak is komolyabb költsége van, de nem tudom, pontosan mennyi.

Nekünk bejött így ez az összeköltözés, kétszobás lakásban lakunk, a másik szobában is egy pár, akikkel jóban vagyunk, sokat szervezünk közös programokat. És így a költségek is alacsonyabbak, úgyhogy az a terv, hogy maradunk még pár évig, amíg félrerakjuk a saját lakásunkra legalább az önerőt.

2013. jan. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6. vagyok, azt elfelejtettem, hogy 23 és 24 évesek vagyunk.
2013. jan. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Elős válaszoló vagyok újra.

Páromnak van lakása, oda fogok költözni hozzá, csak szeretnék először állást találni, mert nem akarom eltartatni magam vele. De remélhetőleg hamarosan lesz valami, és akkor megyek. Egyébként a rezsije elég alacsony, úgy fejenként 10 ezerből kijön, és hát a kaja kettőnkre havi 60-80 közt lesz, azt hiszem. Emellé jön sport, némi szórakozás, főleg mozi, kávé, színház, mert bulizni nem járunk.

2013. jan. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mi augusztusban vagy szeptemberben fogunk összeköltözni albérletbe. Februárban leszünk együtt 3 éve. Az albérletünk jó lesz, Szegeden kertvárosban egy 3 szobás lakás 15000 Ft+rezsiért egy kedves barátunk által. Én 110e, párom 140e nettó fizetéssel jön, + mindekettőnknek vannak havi bónuszaik + cafeteria. Indulási tartalékom nekem 1 millió ft, páromnak 2 millió. Ennyiből nagyon bízom benne, hogy jól fogunk élni és nem kell majd számolni a filléreket.:)


21L és 24F vagyunk.

2013. jan. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"100 000? azt hogy csináljátok? csak a bérleti díj min 40 és akkor még rezsit is fizetni kell.

mi most költöztünk 2 hete, 8 hónap után, 21 és 24 évesek vagyunk"


30 ezer az albi, plusz nagyon olcsó a fűtés (nem panel). A fogyasztás és az alapdíjakat számlázzák ki, így tudunk spórolni. Üveges dolgokat kapunk otthonról (pl. üveges borsó, zöldbab, paradicsomszósz) Nekünk elég 100 000 :)

2013. jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!