Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-25 év közötti párok! Ti...

20-25 év közötti párok! Ti mikor és hogy tudtok összeköltözni?

Figyelt kérdés
Tanultok még vagy dolgoztok már? Albérlet, saját lakás, vagy esetleg szülőknél?
2012. okt. 16. 16:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hiteles lakás. Én bankban dolgozok, így kamatmentes HUF alapú.

Párom egyetemista, ösztöndíj, szoctám és munka.

2012. okt. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: én 23 vagyok, párom 24 idén diplomázik.
2012. okt. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én tanulok, ő dolgozik. Fogalmam sincsen mikor fogunk összeköltözni, még az is lehet, hogy soha. Neki van saját lakása, de én nem akarok odaköltözni, mert falun van a lakás, én ha kapok majd munkát az mindenképp a városba kötne, márpedig onnan nagyon nehéz bejutni... Albérlet jöhet majd szóba egyszer. Elöször munkát kell találnom, és félretenni, mert ehhez is kell valamennyi kezdőtőke (kaució, berendezéshez bútorok stb...). Neki is munkahelyet kéne váltania, mert ami van neki, az kb. kritikán aluli: nehéz fizikai munka, nagyon kevés pénzért kb. fel is éli maradéktalanul amit megkeres egy hónapban.Váltania kéne neki is, hogy félre tudjon tenni. Ha elmennénk albérletbe, kiadnánk az ő lakását, hogy abból is legyen pénzünk...
2012. okt. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az én lakásomban élünk, amit akkor vettünk, mikor eladtuk a családi házunkat (anyuval ketten maradtunk, nagy volt nekünk, vettünk egy kisebb kerteset és nekem egy kisebb lakást). Ez egy elég nagy segítség volt. Én egyetemre járok, mellette dolgozom, barátom most diplomázik, ő pedig elég régóta dolgozik. 20/L 26/F
2012. okt. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 vagyok, a párom 23. Albérletben élünk (mind a kettőnknek van saját lakása, de más városban, minket pedig az egyetem ide köt még). Több, mint fél éve élünk együtt (előtte is együtt laktunk már 4 hónapja, csak szülőknél). Ösztöndíjból, diákmunkából, és szülői segítségből tartjuk fenn magunkat, közben gyűjtögetünk (lassan esküvő :)).
2012. okt. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Én örököltem egy lakást,abban élünk a barátommal.Én tanulok,ő dolgozik.


22/L

2012. okt. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
4 hónap után költöztünk össze, az ő lakásába. Ő dolgozott, én még tanultam egy fél évig, aztán elkezdtem dolgozni én is, másfél év után esküvő:)
2012. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Bérelt garzon, barátomnak diákmelóból, nekem még anyáék fizetik amíg tanulok, és nincs munkám.
2012. okt. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Dolgozunk mindketten de albérletre nem elég,lakása egyikőnknek sincs,és a szüleim nem fizetik helyettem az albérletet,szóval sehogy és fogalmam sincs mikor fogunk. Irigy vagyok azokra akik össze tudnak :( most elkezdtem mégegy sulit,hátha jó lesz valamire
2012. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26 éves vagyok párom is .23 éves korunk ota dolgozunk gyűjtünk spórolunk 24 évesen lett meg a lányunk van 2 autónak egy házunk amit most ujjitunk fel hitel nélkül.
2012. okt. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!