Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Középsuli utolsó évére összekö...

Középsuli utolsó évére összeköltözni?

Figyelt kérdés

Párommal 8 hónapja vagyunk együtt,megfordult a fejemben az összeköltözés,szerintem ő is belemenne,bár még nem volt róla komolyabban szó.Mindketten 19 évesek vagyunk és még 1 évünk van vissza a középsuliból sajnos,persze mellette dolgoznánk,van félre tett pénzünk is.


Érdemes lenne albérletbe menni?


2012. júl. 29. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én nem mennék bele. Még egy évet legalább várjatok, jó lesz az a félretett pénz akkor is. 9 hónap még gyerekidő, nem ismeritek egymást igazán, én mindenképp várnék még 1 évet.

18L

2012. júl. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem utolsó évre nem érdemes, hisz még csak középsulisok vagytok. 1 év még hosszú idő, ismerjétek jól meg egymást, és középsuli után mehet az összeköltözés.
2012. júl. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem is várjatok, bnőm is összeköltözött a csávóval utsó éveben, utána meg minden reggel késett, rohamosan romlottak az eredmények stb stb...meg azért nem olyan egyszerü fenttartani egy lakást, rezsi, kaja stb...
2012. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az együttélés felnőtteknek való. Ezzel még bőve ráértek. Még akkor is ezt tanácsolnám, ha távkapcsolatban élnétek, de gondolom erről szó sincs. Várd meg, amíg leérettségiztek. Utána is még évekig ráérsz összeköltözni valakivel. Az együttélés nem csak nyaralás, de szerintem te csak azt látod ebben. Nem célszerű érettségi előtt lelki-drámázni. Ráérsz majd akkor, ha legalább egy papír már a kezedben van, és nem kockáztatsz annyit. Még csak 8 hónapja vagytok együtt, hova rohansz?
2012. júl. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A korotok és a kapcsolatotok időtartama is kevés még ahhoz, hogy együtt éljetek, persze mindig van kivétel, de ritka.
2012. júl. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ááá, nem. Még ez nem az az idő...
2012. júl. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én anno majdnem megtettem. Mi akkor már 2,5 éve együtt voltunk, ő idősebb is volt nálam, és egy világ omlott össze bennem, hogy a szüleim nem engedték meg. Nagyon dühös voltam rájuk, hogy megakadályozzák a boldogságomat, de most annyira, de annyira hálás vagyok érte nekik, hogy azt szavakkal nem is lehet elmondani. Amikor szerelmes az ember, akkor nem lát, és bizony, mégis vége lett annak a kapcsolatnak és mi lett volna, ha összebútorozunk?...nem, akkor még nem szabad, én is azt mondom /persze ti döntötök, ez csak tanács/. Ha működik a kapcsolatotok, akkor kitart még nagyon sokáig, remélhetőleg örökre, és pár év múlva összeköltözhettek, addig szerintem még várni kéne.
2013. jan. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!