Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagymamák közötti vita: kinek...

Nagymamák közötti vita: kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Elváltunk a férjemmel, van egy 1,5 éves lányunk. Anyósom nyugdíjas, napközben is át tud jönni és át is szokott heti 1x, ha elmennék valahová és megkérem akkor többször is. Anyukám szerint ezen változtatni kéne, milyen hülyeség már hogy elváltunk mégis együtt lehet az unokájával. Szerinte csak akkor kéne találkozniuk, amikor az exem elviszi a lányunkat.


Ti mit gondoltok?


2012. jún. 12. 09:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ti váltatok el, nem a gyerek bárkitől is. Ugyanúgy joga van mindkét nagyijához.

Azért, mert anyukád valamiért konkurenciának tekinti az anyósodat, ne a gyerekkel toljatok ki.

2012. jún. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy normálisan gondolkozó szülőnél természetes,hogy mindkettő nagymamával jó viszonyt tart a gyerek.

Anyukád nagyon rosszul gondolkodik.

2012. jún. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jól oldottátok meg a dolgot. Attól, mert te és a férjed elváltatok, a gyereketek még az unokája marad és valószínűleg imádja. :)

Anyukád szerintem egyszerűen féltékeny.

2012. jún. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Tedd össze a két kezed hogy válás ellenére ilyen jól megoldjátok,és normális a kapcsoltod a volt anyósoddal,hogy rá tudod bizni a kicsit bármikor.

Átlag exanyós kigyót békát kiáltana rád,ugyhogy becsüld meg.

Nincs igaza anyukádnak.

Ő milyen gyakran vigyáz a kicsire?

2012. jún. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is szuper dolog hogy szólsz az anyósnak és rögtön jön vigyázni, meg látszik hogy érdekli, foglalkozik vele


anyukád valóban féltékeny

2012. jún. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, hogy ha neked jó, hogy segít az anyósod, és örömmel segít, szereti az unokát, akkor nincs ezzel semmi baj! Elvégre ő is a nagymamája, gondolom nagyon szereti a picit, ráér, akkor miért ne segíthetne? Szerintem rendes tőle, hogy nem szakította meg veletek a kapcsolatot csak azért, mert a fiával nem működött a házasságotok. Beszéld ezt meg anyukáddal, valószínűleg féltékeny, mert ahogy a kérdésből kivettem, ő még dolgozik, és szívesen lenne együtt az unokájával, de nincs annyi szabadideje, mint a másik mamának.
2012. jún. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg tök jó hogy a válás után is jó a kapcsolat köztetek!És a gyereket meg nem kell eltiltani senkitöl!Legalább olyankor te is ki tudsz kapcsolodni kicsit!Nincs igaza Édesanyádnak!
2012. jún. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is féltékeny.

kérdezd meg tőle, hogy mit mondana akkor, ha nem nálad lenne elhelyezve a gyerek, hanem esetleg az apjánál? akkor ő is tenne rá magasról, csak mert nem vagytok már együtt?


inkább örülne, h jó a viszony, és a másik nagyi is gondoskodik a kisunokájáról.

az én anyai nagyszüleim utálták apámat, joggal. de a másik nagyi egy tündér volt, sosem ágáltak ellene, ha ott voltam nála.

2012. jún. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha közted és anyósod közt is jó a viszony, akkor ezt meg kell tartani! Amúgy meg csatlakozom az előttem írókhoz.

Nekem 2 unokám van és 2 ex menyem, de nagyon jó a viszonyunk, a láthatás teljesen természetes dolog nálunk, akkor is ha nincs velük az apjuk. A nyáron is nagyrészt velem lesznek a gyerekek.

Ne hagyd magad befolyásolni, mert a harag rossz tanácsadó!

2012. jún. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem a lányod vált el a nagymamától. Nem is értem.
2012. jún. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!