Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagymamák közötti vita: kinek...

Nagymamák közötti vita: kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Elváltunk a férjemmel, van egy 1,5 éves lányunk. Anyósom nyugdíjas, napközben is át tud jönni és át is szokott heti 1x, ha elmennék valahová és megkérem akkor többször is. Anyukám szerint ezen változtatni kéne, milyen hülyeség már hogy elváltunk mégis együtt lehet az unokájával. Szerinte csak akkor kéne találkozniuk, amikor az exem elviszi a lányunkat.


Ti mit gondoltok?


2012. jún. 12. 09:56
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Anyukám minden 2-3. hétvégén van a lányunkkal. Ő nem hajlandó jönni, nekem macerás a tömegközlekedés :-(


Én is úgy gondolom, hogy már csak a saját érdekemben is meg kell tartani a jó kapcsolatot. ez mindenkinek jó: a gyereknek, az anyósomnak és nekem is.

2012. jún. 12. 11:28
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is a féltékenység munkál itt.

Talán érje be a gyerek azzal a kéthetentei pár órával nagyizásból a mit anyukád hajlandó rászánni csak, hogy megne sértődjön?

Ugyanmár, neked is jó, babónak is, neki ebbe nemnagyon van beleszólása, főleg, hogy a követelése sincs arányban azzal amit cserébe nyújt mint nagymama.

2012. jún. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb ha felhozza ezt,akkor kérdezd meg,hogy pl szedán 10-től 2ig akkor ő vigyáz e a kicsire amig te x dolgot intézel,vagy esetleg fizetia bébiszittert?
2012. jún. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Anyura nem lehet hagyni amíg nem szobatiszta :-)
2012. jún. 12. 13:38
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg pláne mit akar?!
2012. jún. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hittem 2-3 hetente rá is van hagyva.

Akkor végképp nem értem mit akar,ő nem hajlandó rá vigyázni,akkor mégis kire hagyd,fizess bébiszittert egyedülálló anyaként?


Én már megmondtam volna hogy inkább örüljön hogy jó kapcsolatom maradt az exanyóssal,van aki segit a gyerek körül,akkor is ha még pelusos.

2012. jún. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát, ha anyukád nem hajlandó neked segíteni, örülj, hogy az anyósod önként és dalolva megy! Nehogy összevessz vele anyukád miatt!
2012. jún. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!