Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-25 év közötti párok! Ti...

20-25 év közötti párok! Ti mikor és hogy tudtok összeköltözni?

Figyelt kérdés
Tanultok még vagy dolgoztok már? Albérlet, saját lakás, vagy esetleg szülőknél?
2012. okt. 16. 16:59
1 2
 11/14 Penszy ***** válasza:
mi már 3 éve élünk együtt albérletben,panellal kezdtünk,de jött egy jó lehetőség így el tudtunk jönni családi házba ,igaz ez is albi de sokkal jobb, mikor megismerkedtünk még én iskolába jártam,ő már dolgozott ,és mikor elkezdtem én is dolgozni ,úgy raktuk félre a pénzt szép lassan ,és így tudtunk különmenni,egy ággyal és egy tévével kezdtük :)és 3 év alatt sikerült beszerezni mindent lassacskán,eljegyzés is megvolt már :) 22/l 26/f
2012. okt. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
23 évesek vagyunk, dolgozunk mindketten, 3 éve élünk együtt egy albiban
2012. okt. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Megfogjuk a kis motyónkat,egymás mellé tesszük és már össze is vagyunk költözve.Táráááráá!
2012. okt. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

21 éves vagyok, a párom 27 éves és 4 éve vagyunk együtt.


3 hónapja költöztünk össze albérletbe, a szülőktől kb. 80 kilométerre. Sajnos előtte hosszú éveken keresztül távkapcsolatban éltünk, heti egyszer tudtunk csak néhány órát találkozni. Így az iskola befejezése után nem volt kérdéses, hogy elég ebből és költözünk.


Én mióta összeköltöztünk folyamatosan munkát keresek, sajnos az eddigi próbálkozásaim sikertelenek voltak, de nem adom fel! A barátom már több mint 6 éve egy adott cégnél dolgozik, ő rendelkezik egy nagyobb összegű megtakarítással is. Szerencsére az ő fizetéséből megélünk ketten, igaz, meg kell húzni a nadrágszíjat, de ez még mindig jobb mint havi több tízezret elautókázni azért, hogy pár órát együtt lehessünk.


Az én munkanélküliségem jelenleg egy jó kis "lecke" számunkra, mert megtanul(t)unk spórolni és ha végre sikerül elhelyezkednem, akkor az én fizetésemnek akár a teljes összegét félre tudjuk majd tenni. :)

2012. okt. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!